2022-07-29 11:26:48

Pardavimų vadybininkas

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Apie įmonę:
Esame vienas didžiausių ir greičiausiai augančių muitinės tarpininkų. Mūsų misija – padėti kroviniams greitai ir sklandžiai kirsti pasienį tiek vežant į Europos Sąjungos, tiek į NVS šalis. Sėkmingai augdami plečiame pardavimų skyrių ir kviečiame į komandą aktyvų, mėgstantį bendrauti ir gebantį įtikinti PARDAVIMŲ VADYBININKĄ (-Ė)!

Už ką būsite atsakinga(-as):
- Bendravimą telefonu su tiksliniais klientais;
- Paslaugos pardavimo sandorių sudarymą;
- Tiek naujų, tiek esamų klientų lankymą;
- Sklandų bendravimo procesą ir gerus rezultatus;
- Geros nuotaikos komandoje palaikymą!

Reikalavimai

Iš Jūsų tikimės, jog:
- Esate energingas, aktyvus ir pozityvus žmogus, turintis gerą humoro jausmą;
- Puikiai jaučiatės, kai turite galimybę pabendrauti ir parduoti (nesvarbu – idėją ar prekę);
- Tikslas ir jo pasiekimas – Jūsų varomoji jėga;
- Laisvai kalbate ir rašote rusų kalba;
- Turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius (MS Office);
- Turite galimybę vykti į komandiruotes.

Laikysime privalumu, jeigu:
Turite patirties dirbant su transporto ir logistikos įmonėmis;
Turite patirties telemarketingo paslaugų srityje.

Įmonė siūlo

Ką Jums siūlome:
- Aktyvių pardavimų darbą dinamiškoje įmonėje, jauname ir šauniai kolektyve;
- Galimybę realizuoti savo potencialą bendraujant su įvairaus dydžio verslo kompanijomis tiek telefonu, tiek asmeninio kontakto metu;
- Jokių šaltų skambučių! Dirbsite tik su kruopščiai atrinktų tikslinių klientų sąrašu;
- Dalyvavimą tarptautinėse parodose bei smagiuose įmonės renginiuose;
- Nuoširdų Jūsų noro mokytis ir tobulėti palaikymą;
- Geranoriškų kolegų palaikymą, dalinimąsi gerąja patirtimi;
- Galimybę užsidirbti motyvuojančius priedus už pasiektus rezultatus.

Jeigu matote, jog kalbame apie Jus – nedelsdami susisiekite: mes Jūsų labai laukiame!

Siųsdami savo gyvenimo aprašymą ir/ar motyvacinį laišką, Jūs patvirtinate, kad sutinkate, jog remiantis šių dokumentų informacija, Jus įtrauktume UAB Bunasta vykdomas atrankas.