2022-07-29 11:26:48

Pašto skirstymo įrangos projektų vadovas (-ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Jei esi drąsus, ambicingas ir veržlus, mėgsti savarankiškai planuoti savo veiklą, jei nori išmėginti jėgas įgyvendinant savo idėjas ir būti aktyvus dalyvis besikeičiančioje organizacijoje– mes Tavęs laukiame! Šiuo metu prie mūsų Išmanaus skirstymo programos komandos kviečiamas (-a) prisijungti Pašto skirstymo įrangos projektų vadovas (-ė): Tavęs laukiantys iššūkiai: • Dalyvausi skirstymo įrangos projektavime, organizuosi susitikimus su tiekėjais; • Prisidėsi diegiant įrangą ir konsultuosi darbuotojus; • Dalyvausi viešųjų pirkimų dokumentų rengime skirstymo įrangai pirkti; • Organizuosi skirstymo įrangos pirkimus, paleidimą ir priežiūrą; • Užtikrinsi gedimų prevenciją, įrangos ir prietaisų gedimų šalinimą; • Ruoši ir pristatysi ataskaitas bei techninius dokumentus.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu: • Turi inžinerinį ar panašaus profilio aukštąjį universitetinį išsilavinimą; • Išmanai pramoninę elektroniką/ mechaniką, IT, moki skaityti brėžinius; • Žinai techninės dokumentacijos standartus ir turi patirties perkant įrangą (paslaugas); • Turi patirties projektų valdymo ir įgyvendinimo srityje; • Gebi dirbti AutoCAD ar lygiaverte programa; • Esi kūrybiškas, atsakingas, orientuotas į rezultatą bei atviras naujovėms; • Gebi dirbti savarankiškai ir komandoje.

Tau siūlome: • Įdomų, dinamišką, pilną iššūkių darbą; • Prisidėti prie vienos didžiausių Lietuvos viešojo sektoriaus įmonių transformacijos ir modernizacijos; • Galimybę įgyvendinti profesinius tikslus patikimoje ir perspektyvioje organizacijoje; • Jūsų kompetencijas ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. Kandidatuodami ir teikdami savo gyvenimo aprašymą Jūs patikite Akcinei bendrovei Lietuvos paštui savo asmens duomenis. Jūsų gyvenimo aprašymas ir jame pateikti asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Akcinės bendrovės Lietuvos pašto privatumo politikos nuostatų, su kuriais galite susipažinti paspaudę nuorodą https://www.post.lt/lt/privatumo-pranesimas