Pardavimų vadybininkas NVS šalims darbui su esamais klientais

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

• Paslaugų pardavimo proceso valdymas;
• Klientų konsultavimas įmonės teikiamų paslaugų klausimais;
• Pervežimo proceso organizavimas ir su juo susietų darbų paskirstymas atsakingiems asmenims;
• Pervežimo procesų valdymas ir kontrolė nuo krovinio pasikrovimo iki pristatymo galutiniam gavėjui;
• Savalaikis iškilusių problemų sprendimas;
• Ryšių su esamais klientais palaikymas;
• Įmonės iškeltų pardavimo tikslų įgyvendinimas.

Reikalavimai

• Patirtis pardavimų srityje - privalumas;
• BŪTINAS rusų, anglų kalbų mokėjimas;
• Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• Puikūs bendravimo/ derybų įgūdžiai;
• Gebėjimas greitai ir efektyviai spręsti iškilusius probleminius klausimus bei valdyti stresines situacijas;
• Gebėjimas priimti sprendimus ir prisiimti atsakomybę;
• Sąžiningumas.

- Svarstytumėme kandidatus su patirtimi pardavimų srityje, žinančius rusų kalbą;
- Siūlome konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo jūsų kompetencijos;
- Suteikiamos visos darbui reikalingos priemonės ir kolegų palaikymas.
Atlyginimas sutartinis;
Su perspektyva didėti.