2022-07-29 11:26:48

Interneto produktų ir inovacijų projektų vadovas (-ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

- Interneto/telekomunikacijų/IT produktų kūrimas ir įvedimas į rinką;
- Inovacijų tarptautinėje WEB/Telekomunikacijų/IT srityje monitoringas vystant nuotolinius tyrimus bei tiesiogiai vykstant į inovacijų parodas bei konferencijas;
- Plačiam vartotojų ratui skirtų inovatyvių produktų atrinkimas remiantis tikslinės auditorijos vartojimo įpročiais
- Konkurencinės aplinkos WEB/Telekomunikacijų/IT srityje tyrimas;
- Naujai sukurtų inovatyvių produktų testavimas pasitelkiant tikslines vartotojų grupes. Tyrimo metu surinktos informacijos panaudojimas produktų tobulinimui ir paleidimui į rinką;
- Bendradarbiavimas su analizės skyriumi dėl naujai įvedamų inovacijų atsiperkamumo;
- Marketingo veiksmų naujai sukurtam produktui nustatymas ir vystymas kartu su marketingo skyriumi.

Reikalavimai

- Patirtis marketingo/ IT/ Telekomunacijų/ WEB produktų vystymo srityje;
- Naujų projektų, produktų, paslaugų kūrimo/įvedimo į rinką/pritaikymo rinkai patirtis arba patirtis tokio tipo veikloje veikiančioje bendrovėje;
- Aukštas kūrybinis savarankiškumas ieškant inovatyvių produktų/paslaugų ir toks pat aukštas komandiškumas įgyvendinant idėjas;
- Patirtis į masinį vartojimą nukreiptų paslaugų/produktų srityje;
- Analitiškumas priimant ir pagrindžiant sprendimus;
- Domėjimasis IT/ Telco/ Web/ naujovėmis tarptautinėse rinkose;
- Patirtis inovacijomis paremtame B2B arba B2C versle būtų privalumas;
- B2C ir B2B pardavimo kanalų išmanymas, tikslinės auditorijos nustatymo patirtis;
- Geros anglų kalbos žinios;
- Tarptautinė patirtis laikoma privalumu.

- Labai įdomią poziciją vienoje lyderiaujančių Lietuvoje bendrovių, priklausančių tarptautiniam fondui;
- Darbą su visoje Lietuvoje puikiai pažįstamu prekės ženklu ir su juo susijusiomis inovacijomis;
- Aukštas karjeros galimybes bendrovės viduje;
- Patrauklų atlygį, priedus bei darbą metų darbdaviu pripažintoje bendrovėje;
- Sveikatos draudimą, mokymus, konferencijas, įdomias komandiruotės ir plataus akiračio bei profesionalius inovacijų skyriaus kolegas.