TOP verslo klientų pardavimų vadovas (-ė) (Key Account Manager)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Jums patinka technologijos, domitės verslo aktualijomis, drąsiai jaučiatės bendraudami su aukščiausio lygmens vadovais bei gebate prisitaikyti nuolat kintančioje aplinkoje? Atsakymas taip, reiškia, kad mes ieškome būtent Jūsų, darbui su pačiais svarbiausiais ir didžiausiais mūsų verslo klientais.

Pagrindinės Jūsų atsakomybės:

- Proaktyvus telekomunikacinių ir IT sprendimų, įrangos bei paslaugų pardavimas priskirtiems verslo klientams;
- Santykių su esamais klientais puoselėjimas ir naujų užmezgimas.
- Viso pardavimų proceso koordinavimas ir žodžio laikymasis.

Reikalavimai

- Turite aukštąjį išsilavinimą;
- Turite bent 5 m. sėkmingą darbo patirtį stambių pardavimų srityje ir galite tai pagrįsti pavyzdžiais;
- Turite patirties bendraujant su aukščiausio lygmens vadovais;
- Turite pardavimų patirties IT ar telekomunikacijų srityje;
- Esate veiklus (-i), orientuotas (-a) į tikslą ir drąsiai prisiimantis (-i) atsakomybę už rezultatą;
- Puikiai mokate anglų kalbą;
- Turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;

Mes siūlome:

- Puikias darbo sąlygas bei galimybę dirbti tarptautiniais vadybos standartais besivadovaujančioje bendrovėje;
- Puikius kolegas, su kuriais gera dirbti kartu;
- Realiais ir aiškiais kriterijais apibrėžtas horizontalios ir vertikalios karjeros galimybes Telia įmonių grupėje;
- Papildomą sveikatos draudimą;
- Motyvuojančią priedų sistemą.

Laukiame Jūsų CV!

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.