2022-07-29 11:26:48

Testuotojas

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Viena didžiausių šalies bendrovių Lietuvos paštas kasmet tobulėja ir sparčiai žengia į priekį! Aktyviai investuojame į technologijas, procesų atnaujinimą bei modernius sprendimus. O mūsų jaunatviškos, veržlios ir patikimos komandos nariu gali tapti kiekvienas, kuris trokšta žinių ir patirties, nebijo mokytis ir nori tobulėti, mėgsta iššūkius ir yra pasiruošęs siekti savo tikslų. Testavimas – Tavo pašaukimas? Jei profesinėje srityje ieškai iššūkių, nori tobulėti profesionalų komandoje bei prisijungti prie besikeičiančios organizacijos pokyčių, panaudojant savo turimas žinias ir dalinantis jomis su kolegomis – mes Tavęs laukiame! Šiuo metu prie mūsų IT departamento komandos kviečiami prisijungti: TESTUOTOJAS (-A) Tavęs laukiantys uždaviniai: • ruošti sistemos pakeitimų testavimo scenarijus ir atvejus; • ruošti sistemos regresinio testavimo planus ir testus; • ruošti automatizuotus testus naudojantis TestComplete ir kitais įmonėje turimais įrankiais; • atlikti rankinį ir automatizuotą testavimą; • ruošti atlikto testavimo ataskaitas ir užduotis programuotojams; • ruošti išleidžiamų versijų aprašymus ir pristatymus užsakovams ir aplikacijų administratoriams. • teikti konsultacijas sistemos veikimo klausimais; • užtikrinti aukštą išleidžiamų pakeitimų kokybę; • naujinti sistemos dokumentaciją, atsižvelgiant į išleidžiamus pakeitimus. Mes dirbame su: • .Net C# technologijomis kuriamomis desctop aplikacijomis, win ir web servisais. • MS SQL duomenų bazėmis. • MS TFS (pakeitimų gyvavimo ciklo valdymui ir kontrole, testavimo atvejų paruošimui ir atlikimui). • SOAP UI servisų testavimui. • TestComplete aplikacijos testavimo automatizavimui.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu: • turi programų sistemų testavimo patirties ir supranti testavimo svarbą galutinio produkto kokybei; • turi analitinį mąstymą; • esi kruopštus ir atidus detalėms; • nori dirbti su įrankiais, leidžiančiais automatizuoti testavimą; • noriai mokinsi ir konsultuosi aplikacijų administratorius kaip dirbti su sistema; • gebėsi dirbti Scrum komandoje.

Tau siūlome: • Įdomų, dinamišką, pilną iššūkių darbą, dalyvaujant verslo sistemų kūrimo, priežiūros bei vystymo procese. • Jūsų kompetencijas ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą. • Galimybę įgyvendinti profesinius tikslus ir kelti kompetenciją patikimoje ir perspektyvioje organizacijoje; • Galimybę dirbti lanksčiu darbo grafiku. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą https://www.post.lt/lt/privatumo-pranesimas.