2022-07-29 11:26:48

Pardavimų vadybininkas (-ė) PayPost (Senamiestis)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Esi draugiškas, veržlus ir orientuotas į klientą bei rezultatą? Tuomet kviečiame prisijungti prie PayPost skyriaus komandos Senamiestyje. Auk kartu su mumis! Koks darbas laukia „PayPost“?
  • teiksi finansines paslaugas ir parduosi jas privatiems bei verslo klientams;
  • būsi atsakingas, kad klientas gautų aukščiausio lygio aptarnavimo kokybę;
  • konsultuosi klientus, padėdamas jiems priimti tinkamiausius sprendimus, tapsi tikru finansinių paslaugų profesionalu. Darbo sąlygos:
  • darbo krūvis - 0,5 etato.
  • Reikalavimai

    Mes tikimės, kad Tu:
  • Turi drąsos ir noro dirbti pardavimų srityje, ambicijų ir atkaklumo siekiant užsibrėžtų tikslų;
  • jei turėtum darbo patirties pardavimuose – tai būtų privalumas;
  • gebėjimas užmegzti kontaktą ir bendrauti su įvairiais žmonėmis šiame darbe yra labai svarbus;
  • tikimės, kad puikiai kalbi lietuviškai ir moki aiškiai dėstyti mintis bei būti įtaigiu. Mes siūlome:
  • Jei esi pasiryžęs tobulėti, mes duosime tau darbui reikalingų žinių ir patirties;
  • įmonė siūlo puikias galimybes užsidirbti, priklausančias nuo darbuotojo pardavimo rezultatų. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-pranesimas.