2022-07-29 11:26:48

Naudotų automobilių pardavimų atstovas (-ė )

CVMarket.lt klientas
1500 - 2000 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ar domitės darbu tarptautinėje įmonėje, kuri yra viena iš sparčiausiai augančių įmonių
Europoje? Ar norėtumėte išplėsti savo profesinę patirtį, susipažinti su naujais ir įdomiais
žmonėmis, tuo pat metu ieškant naujų verslo partnerių? Jei taip, atsiųskite mums savo CV.
Galbūt mes Jūsų ieškome!

Koks bus jūsų darbas?

- Ieškosite naujų klientų, tarp profesionalių automobilių prekeivių, telefonu ir el. Paštu
- Teiksite informaciją apie mūsų įmonę ir internetinę AUTO1.com platformą klientams
- Kursite naujus ir palaikysite ilgalaikius santykius su mūsų
- Analizuosite klientų lūkesčius ir teiksite jiems geriausius pasiūlymus, pritaikytus pagal jų
poreikius ir pirkimo strategiją
- Efektyviai naudosite mūsų įmonėje vidinius mūsų įmonės įrankius
- Teiksite pagalbą bendradarbiams iš kitų Baltijos šalių

Reikalavimai

- Patirties tele-pardavimų srityje ir verslo partneriu paieškoje (B2B)
- Profesionalus požiūris į partnerius, geras darbo organizavimas ir noras pasiekti
nustatytus pardavimo tikslus
- Puikūs komunikacijos ir derybų įgūdžiai
- Geros Anglų kalbos žinios būtų privalumas
- Papildomas privalumas būtų patirtis naudotų automobilių pardavimų sektoriuje arba
susidomėjimas automobiliu rinka

- Vidutinė mėnesinė alga 1500-2000 EUR (fiksuotas darbo užmokestis bei vidutinis
pardavimo komisinis bonusas)
- Įvadą ir mokymus darbo pradžioje
- Stabilų darbą pagal darbo sutartį bei darbą pilnu etatu
- Laisvą prieiga prie sporto salės tinklo po bandomojo laikotarpio
- Galimybę dirbti kitose AUTO1.com biurose pagal darbuotojų mainų programą
- Kasdienį ryšį su darbuotojais iš visos Europos
- Modernų biurą Vilniuje