2022-07-29 11:26:48

PRAKTIKANTAS (-Ė) TECHNINIŲ PASLAUGŲ SAVININKŲ KOMANDOJE

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Jei domiesi IT technologijomis, trokšti tobulėti ir susipažinti su IT paslaugų teikimo virtuve, tuomet mes tau siūlome galimybes įsilieti į Telia Lietuva IT paslaugų teikimo padalinį.
Mūsų komanda ieško smalsaus (-ios) ir darbštaus (-čios) praktikanto (-ės), norinčio geriau suprati IT paslaugų teikimo principus ir praktikas, įgyti patirties, prisidėti prie kolektyvo savo idėjomis bei atliktais darbai.

Pagrindinės praktikos užduotys:

Pagrindinė praktikos užduotis - patikrinti duomenis apie klientams faktiškai teikiamas IT paslaugas ir sulyginti juos su Bendrovės įrašais vidaus sistemose. Atliekant šią užduotį praktikantui reikės pirmiausia suprasti teikiamų IT paslaugų esmę, atskirti jų komponentus, sutarčių tekste esančią informaciją teisingai sugretinti su Telia Lietuva teikiamomis standartinėmis ir nestandartinėmis paslaugomis.

Sutarčių su klientais analizė ir įrašų apie suteiktas paslaugas tikslinimas įmonės sistemose.

Atsarginio kopijavimo paslaugos ir DC kolokacijos paslaugos duomenų tikrinimas, teisingas identifikavimas ir suvedimas į įmonės sistemas.

Sudarysime galimybę praktikantui susipažinti su IT paslaugų veikla: atlikti pokalbius su IT paslaugas teikiančių padalinių darbuotojais, nagrinėti procesuose naudojamų IT sistemų veikimą, vidinės komunikacijos praktikas.

Reikalavimai

Tikimės, kad Tu:

Šiuo metu mokaisi universitete arba jau aukštąjį išsilavinimą;
Esi kruopštus (-i) ir atidus (-i) detalėms;
Esi smalsus (-i) ir atsakingas (-a);
Gebi greitai dirbti su tekstais ir skaičiais;
Turi analitinių gebėjimų.

Tau siūlome:

Neįkainojamą patirtį, žinias apie bendrovės IT verslą bei taikomas gerąsias praktikas.
Draugišką profesionalų komandą, iš kurios galima mokytis ir tobulėti kartu;
Gauti geras ir darbo rinkoje vertinamas rekomendacijas;
Puikią nuotaiką ir geras emocijas praktikos metu.

Laukiame Tavo CV ir motyvacinio laiško!
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus (-es).