2022-07-29 11:26:48

Klientų aptarnavimo vadybininkai (-ės)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

- Priimti ir valdyti klientų užsakymus;
- atsakyti į klientų užklausas, teikti informaciją apie produktus ir jų kainas;
- rinkti ir sisteminti klientų atsiliepimus, teikti informaciją rinkodaros ir pardavimo tikslu;
- teikti konsultacijas pagal klientų poreikius, pagalba klientui naudojantis įmonės programomis, įrankiais;
- užtikrinti klientų aptarnavimo kokybę;
- administruoti atliekamas vidines operacijas;
- registruoti ir valdyti pretenzijas.

Reikalavimai

- Kalbėti, skaityti ir rašyti lietuvių ir anglų kalbomis;
- aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas;
- labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas);
- gebėjimas spręsti problemas;
- gebėjimas laikytis procesų ir susitarimų;
- savarankiškumas ir patikimumas;
- greita orientacija ir imlumas;
- puikūs bendravimo įgūdžiai.

Privalumai:

- rusų, vokiečių ar švedų kalbų mokėjimas (žodžiu ir raštu);
- klientų aptarnavimo procesų išmanymas;
- patirtis pardavimų arba klientų aptarnavimo srityse;
- techninės ir inžinerinės žinios.

Saldoje mes vertiname savo komandos narius ir siūlome jiems šias vertes:
- dirbant Šiauliuose – darbas su viso pasaulio įmonėmis
- kompetencijas atitinkantis atlygis
- karjeros galimybės darbštiems, atsakingiems ir norintiems tobulėti
- vidiniai ir išoriniai mokymai
- jaukios poilsio zonos
- smagios tradicinės įmonės šventės vasarą ir žiemą
- nemokami kineziterapijos užsiėmimai
- skanūs nebrangūs pietūs įmonės valgykloje
- renginiai, stovyklos Jūsų vaikams
- turime netgi muzikos kambarį, mėgstantiems kurti ir atlikti muziką.