2022-07-29 11:26:48

Vidaus auditorius (-ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

• Vertinti bendrovės vadybinių bei operacinių procesų efektyvumą, veiklos atitiktį teisės aktams, įdiegtas vidaus kontrolės priemones, išteklių paskirstymą ir naudojimą, turto apskaitą ir apsaugą, veiklos ataskaitų duomenų teisingumą, informacijos pateikimą laiku ir pan..
• Atlikti vidaus auditus, rengti ataskaitas ir teikti rekomendacijas kaip tobulinti bendrovės veiklą, pristatyti audito rezultatus vadovybei bei sekti rekomendacijų įgyvendinimą.
• Konsultuoti bendrovės darbuotojus rizikos mažinimo ir vidaus kontrolės užtikrinimo klausimais.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu: • Esi įgijęs aukštąjį universitetinį išsilavinimą (apskaitos ir audito, finansų, ekonomikos ar vadybos srityse); • Turi ne mažesnę nei 3 metų darbo patirtį audito, ekonomikos, verslo vadybos ar vertinimo, procesų vadybos, rizikos valdymo srityse; Išmanai buhalterinės apskaitos principus ir gebi juos taikyti praktiškai; • Turi gerą vidaus kontrolės sistemos, rizikos valdymo, procesų veikimo ir procesų analizės principų supratimą; • Pasižymi strateginiu ir analitiniu mąstymu, esi įžvalgus, gebi dirbti savarankiškai ir komandoje; • Esi kruopštus ir atidus, turi gerus bendravimo įgūdžius; • Puikiai moki lietuvių kalbą (raštu ir žodžiu), gerai moki anglų kalbą; • Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius (MS Office); • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorijos). Laikysime Tavo privalumu, jei Tu: • Išmanai Tarptautinius vidaus audito standartus; • Turi Vidaus auditoriaus kvalifikacinį pažymėjimą. Tau siūlome: • Įdomų, dinamišką, pilną iššūkių darbą; • Galimybę įgyvendinti profesinius tikslus patikimoje ir perspektyvioje organizacijoje; • Talentingų ir ambicingų vadovų ir kolegų komandą; • Tavo kompetencijas ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą https://www.post.lt/lt/privatumo-pranesimas.