2022-07-29 11:26:48

JAVA programuotojas (-a)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Programavimas – Tavo pašaukimas? Jei profesinėje srityje ieškai iššūkių, nori tobulėti profesionalų komandoje bei prisijungti prie besikeičiančios organizacijos pokyčių, panaudojant savo turimas žinias ir dalinantis jomis su kolegomis – mes Tavęs laukiame! Tavęs laukiantys uždaviniai: • Sistemos vystymo užduočių atlikimas ir naujų verslo idėjų įgyvendinimas, kuriant šiuolaikiniam vartotojui patrauklią paslaugų platformą https://manosiuntos.post.lt/ • Darbas SCRUM komandoje, turinčioje lankstų požiūrį i naujų technologijų taikymą. • Continuous Delivery praktikų realizavimas ir perėjimas prie Continuous Deployment.

Reikalavimai

Iš Tavęs tikimės, kad: • Turi ne mažesnę kaip 1,5 metų programavimo patirtį naudojant Java technologijas. • Išmanai back-end ir front-end aplikacijų specifiką. • Perpratai ir palaikai Mikroservisų, Continuous Delivery ir DevOps požiūrį į sistemų kūrimą. Tau siūlome: • Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir profesinius tikslus, kuriant verslui bei visuomenei naudingus produktus; • Draugišką kolektyvą ir jaukią darbinę atmosferą; • Kompetencijas ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą. Naudojamos technologijos: • Java 8 (Hibernate, Maven, SpringBoot 2, Redis, ...); • Angular, HTML5/CSS3, MariaDB (Galera cluster); • Backend and Frontend hear each other via RestAPI; • MS TFS, GIT. Jei susidomėjai, atsiųsk savo CV su nuoroda: "JAVA programuotojas". Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: www.post.lt/lt/privatumo-politika.