2022-07-29 11:26:48

C# .NET Programuotojas

CVMarket.lt klientas
1600 - 3000 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Verslo logikos analizė ir įgyvendinimas programinėje įrangoje;
  • Esamų vidinių įrankių vystymas ir palaikymas;
  • Galimybė prisidėti prie įvairių projektų (pardavimų platforma, algoritmai, integracijos etc.);
  • Esamo kodo priežiūra ir redagavimas.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

  • Nori augti ir atkakliai sieki užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo;
  • Turi bent 1-2 metų patirtį dirbant su Microsoft.NET technologijomis bei Microsoft SQL Server ar analogiška DBVS;
  • Išmanai Microsoft TFVC, GIT ar analogiškas kodo valdymo sistemas.
  • Turi patirties su bent viena iš šių technologijų (React, Angular, Vue) – privalumas;
  • Gebi dirbti prie projektų individualiai bei komandoje;
  • Esi orientuotas į rezultatą ir verslo poreikį;
  • Pasižymi tokiomis savybėmis kaip entuziazmas, iniciatyvumas, lankstumas.

Įvertinsime, jei moki elgtis su:

  • .NET MVC;
  • .NET Web API;
  • .NET Core;
  • NHibernate ORM;
  • Stalo futbolu :)

  • Įdomų ir dinamišką darbą sparčiai augančioje ir lyderiaujančioje elektroninės prekybos įmonėje;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Šaunią entuziastingą komandą su kuria viskas yra įmanoma!