2022-07-29 11:26:48

Statybos projektų vadovas (-ė)

CVMarket.lt klientas
1940 - 2810 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ką pas mus veikia statybos projektų vadovas (-ė):

  • Rengia dokumentus, susijusius su statybų vykdymu ir priežiūra;
  • Vykdo rangovų paiešką ir atranką;
  • Organizuoja atliekamus darbus, prižiūri kokybę;
  • Vykdo procesų, technologijų ir terminų kontrolę;
  • Kontroliuoja statybos projektų vykdymą pagal sudarytą grafiką;
  • Vykdo objektui numatytų resursų kontrolę;
  • Vykdo objekto finansinę kontrolę.

*Informuosime tik atrinktus, labiausiai mūsų reikalavimus atitinkančius, kandidatus.

* Atlyginimas derinamas pagal turimą patirtį, individualius profesinius gebėjimus.

Reikalavimai

Ko tikimės:

  •  Atsakingumo, kruopštumo ir iniciatyvumo;
  • Gebėjimo planuoti, išsiskirti prioritetus;
  • Gebėjimo dirbti individualiai ir komandoje;
  • Valdyti komandą ir prisiimti atsakomybę už pavaldinių rezultatus;
  • Gerų darbo kompiuteriu įgūdžių;
  • Kad turi vairuotojo pažymėjimą (B kat.);
  • Turi sėkmingos panašaus darbo patirties statybos projektų valdymo srityje.

Extra taškai:

* Turi SPSC išduotą kvalifikacijos atestatą;

* Esi dirbęs lauko inžinerinių tinklų tiesimo srityje.

Įmonė siūlo

Ką siūlome:

  • Draugišką kolektyvą;
  • Įmonės automobilį;
  • Stabilų darbą ir visas socialines garantijas;
  • Patirtį patikimoje ir šaunioje įmonėje;
  • Karjeros galimybes,