2022-07-29 11:26:48

Finansų kontrolierius (-ė)

CVMarket.lt klientas
2975 - 3636 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Ruošti mėnesinį Vikonda grupės konsoliduotą pelno/nuostolio, balanso ir pinigų srauto ataskaitų rinkinį pagal verslo apskaitos standartus.
  • Derinti susijusių šalių likučius ir ūkines operacijas. Prižiūrėti ir apskaityti konsolidacinius įrašus.
  • Ruošti metinę Vikonda grupės konsoliduotos finansinės atskaitomybės rinkinį pagal verslo apskaitos standartus.
  • Ruošti mėnesinę Vikonda grupės pinigų srautų prognozę ir analizuoti faktinių srautų atitikimą prognozei.
  • Reguliariai stebėti Vikonda grupės įmonių grynųjų pinigų lygį ir perteklines lėšas investuoti pagal Vikonda įmonių grupės politiką.
  • Reguliariai stebėti ir vykdyti užsienio valiutos rizikos valdymą pagal Vikonda įmonių grupės politiką.
  • Reguliariai stebėti ir vykdyti finansinių išvestinių priemonių pirkimą/pardavimą pagal Vikonda įmonių grupės politiką.
  • Organizuoti ir vykdyti ateities pirkimo ir pardavimo sandorių apskaitą.
  • Atlikti investicijų naudų ir kaštų skaičiavimus bei modeliuoti įvairių rizikų įtaką rezultatui.
  • Organizuoti Vikonda įmonių finansinį ir mokestinį auditą.
  • Prižiūrėti Vikonda grupės įmonių atitikimą susijusios kainodaros dokumentacijai ir atlikti susijusios kainodaros pagrindimo skaičiavimus.
  • Organizuoti Vikonda grupės įmonių finansinių vidinių kontrolių sistemą, atlikti vidinių kontrolių testavimą ir stebėti nustatytų trūkumų pašalinimą.
  • Atlikti vidaus audito veiksmus pagal suderintą planinių patikrinimų grafiką.
  • Įvairių kitų finansinių ataskaitų ruošimas ir užduočių atlikimas pagal poreikį.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas ekonomikos arba finansų srityje.
  • Finansų kontrolieriaus patirtis (3 metai).
  • Išsamios Excel žinios ir didelio duomenų kiekio apdorojimo patirtis.
  • Geros lietuvių ir anglų kalbos žinios.
  • Analitinis mąstymas ir nuoseklumas.
  • Gebėjimas kurti nuosavas analitines priemones Excel platformoje.
  • Gebėjimas susitelkti į rezultatą.
  • Gebėjimas dirbti komandoje.
  • Bendravimo ir konfliktų valdymo įgūdžiai.

Privalumai

  • Įgyta ACCA kvalifikacija arba aktyvios ACCA studijos.
  • Tarptautinių apskaitos standartų išmanymas.
  • Grupės įmonių ataskaitų konsolidavimo patirtis.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą ir perspektyvią darbo poziciją.
  • Tobulėjimo ir profesinio augimo galimybes.
  • Gerovės paketą.
  • Konkurencingą atlygį.