2022-07-29 11:26:48

Kurjeris, pristatantis džiaugsmą Kaune

CVMarket.lt klientas
1239 - 1474 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Mūsų komandai Kaune reikia pastiprinimo darbui skirtingomis pamainomis (neterminuota sutartis), atliekant šias užduotis:

  • Smulkių krovinių surinkimas bei pristatymas gavėjams;
  • Siuntų išėmimas/įdėjimas į džiaugsmą saugojančius paštomatus bei jų priežiūra;
  • Siuntų pasikrovimas į mikroautobusiukus, reikalaujantis tetrio dėliojimo įgūdžių;
  • Bendravimas su klientais taip, kad visuomet įvykdytumėme savo pažadą pristatyti džiaugsmą;
  • Puikus miesto gatvių raizginio išmanymas.

Reikalavimai

  • Spartus bei greitos orientacijos;
  • Mandagus;
  • Besilaikantis susitarimų ir atsakingas;
  • Paslaugus kolegų ir klientų atžvilgiu;
  • Mokantis valdyti konfliktines situacijas;
  • Efektyvus;
  • Padedantis spręsti problemas;
  • Nebijantis iššūkių;

ir turintis patirties dirbant panašaus pobūdžio darbą (siuntų pristatymas), vairuojant mikroautobusą.

  • Mes augam! Omniva LT nuolat pildo savo paslaugų krepšelį, plečia savo tinklą! Tam, kad galėtume užtikrinti savo pažadus klientams, stipriname savo pajėgas ir kviečiame prisijungti naujus komandos narius!
  • Mes siūlome galimybę augti įmonės viduje ir gauti nuo rezultatų priklausantį atlyginimą ir būti džiaugsmą pristatančios komandos dalimi !

Susisiek su mumis, jei domiesi šia galimybe!

Tautvydas, Kauno regiono vadovas