2022-07-29 11:26:48

.NET, C#, Javascript programuotojo

CVMarket.lt klientas
Nuo 2000 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Ieškome iniciatyvaus, kūrybiško ir produktyvaus programuotojo dirbti pasauliniuose projektuose susijusiuose su telekomunikacijų, IoT tinklų planavimu ir jų valdymo automatizavimu, kuris naudodamas pažangiausius programinės įrangos vystymo, programavimo metodus kurtų sprendimus ir juos įgyvendintų įmonės vystomuose Cellular Expert™ produktuose.

Reikalavimai

  • Techninis išsilavinimas susijęs su programinės įrangos kūrimu, programavimu;
  • Programavimo patirtis vystant .NET programų vidinę (back-end) ir / ar išorinę (front-end) dalis;
  • Patirtis, susijusi su dabartinėmis "Javascript" sistemomis ir technologijomis
  • Patirtis dirbant su REST servisais;
  • Darbo su duomenų SQL bazėmis žinios (pvz: PostgreSQL, MS SQL, MySQL);
  • CSS, Bootstrap, Scss, JSON, XML žinios;
  • Patirtis dirbant su GIT versijavimo sistema;
  • Sugebėjimas tikslingai planuoti darbų atlikimo laiką;
  • Darbinės anglų kalbos mokėjimas.

Papildomu pranašumu būtų:

  • C++ programavimo kalbos išmanymas;
  • Esri ArcGIS platformos išmanymas, patirtis su ArcGIS Model Builder ir Python;
  • gebėjimas taikyti AGILE metodus PĮ kūrime;
  • išsilavinimas, žinios ir (arba) patirtis telekomunikacijų tinklų projektavimo, inžinerijos srityse;
  • iniciatyvumas tobulėti ir tobulinti darbo procesą.

Įmonė siūlo

  • Darbas Vilniuje arba Kaune;
  • Galimybė dirbti su tarptautinėmis rinkomis, inovatyviais klientais, skirtingais ir įdomiais projektais;
  • Reguliarūs pasaulinių programinės įrangos gamintojų teikiami programavimo ir kiti mokymai;
  • Tvirtų (hard) ir minkštų (soft) įgūdžių mokymai darbinėje aplinkoje
  • Bendras darbas su aukštos kvalifikacijos ir patyrusiais programinės įrangos inžinieriais.
  • Geras atlyginimas.

Konfidencialumas garantuotas. Bus informuojami tik atrinkti kandidatai.