2022-07-29 11:26:48

Darbas Olandijoje prie Medelių.

CVMarket.lt klientas
10.71 - 11.5 €/val. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Jūsų kasdieninės pareigos bus susiję su: pasirūpinti nupjautais medeliais, mažais bei naujiais medeliais. Dirbsite 3 stadijomis, pirma - paruošti medelius pjovimui, tvarkingai sudėti į vazonus, bei priežiūra šiltnamiuose - palaistyti, apgeneti, apžiūrėti ar nereikia pakeisti vazono į didesnį. Po to, apžiūrėti mažuosius medelius, persodinti į žemę jeigu jie yra pakankamai tvirti, taip pat reikalinga visapusiška priežiūra kaip ir su kitais medeliais. Paskutinis etapas - iškasti mažuosius medelius ir sutvirtinti jų šaknis ir paruošti juos transportuoti.

Reikalavimai

Ko mes tikimės iš Jūsų?

  • Pranašumas: darbo su augalais/medeliais patirtis
  • Anglų arba vokiečių kalbos pagrindai;
  • Jūs galite dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje, esate lankstus ir motyvuotas;
  • Neteistumo pažyma

Įmonė siūlo

Mes siūlome

Darbo sutartis Olandijoje (B.A.M. Vermeer Uitzend B.V.)

Jūsų atlyginimas susidės iš šių dalių:

  • Pradinis bruto atlyginimas 10.71 Eur už valandą
  • 4 savaičių periodiniai atlyginimo mokėjimai, praėjus 10 dienų po periodo pabaigos
  • sveikatos draudimo išskaičiavimas: 107,12 Eur už 1 mėnesį
  • gyvenamosios vietos nuoma: 87.50 Eur už 1 savaitę vienam žmogui

Draudimas

Pagal įstatymą Jūs privalėsite turėti sveikatos draudimą, mes Jums jį galime suorganizuoti už  100,12 Eur kaina (1 mėnesiui). Dalis iš šio draudimo gali būti grąžinta, užpildžius pareišką dėl mokęsčių lengvatos ‘Zorgtoeslag’, suma priklauso nuo Jūsų atlyginimo dydžio bei asmeninės situacijos. Be to, mes turime kolektyvinio draudimo sutartį dėl atsakomybės, nelaimingų atsitikimų ir avarijų, kurių kaina yra 7,50 Eurų per mėnesį.

Darbo laikas

Keliones iš/į Jūsų namus apmokėsite patys – mes galime rezervuoti Jums vietą viename iš įmonei priklausančių keleivinių autobusų arba galime nupirkti lėktuvo bilietą (šios išlaidos bus atskaičiuotos iš Jūsų atlyginimo).

Skrendant į Eindhoveno arba Weeze oro uostą, mes galime suorganizuoti transportą iki darbo vietos nemokamai, jei kelionės vyks savaitgaliais, kitu atveju - šias išlaidas dengsite iš savo atlyginimo.

Kontaktinis tel. susisiekti: +37061516455