2022-07-29 11:26:48

Receptinių vaistų grupės rinkodaros vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Nuo 2700 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

NAUJAS DARBAS – NAUJOS GALIMYBĖS

Sveikata ir farmacija yra tavo pašaukimas? Nori dirbti dinamiškoje aplinkoje? „Grindeks“ vertybės – žmogiškumas, tobulėjimas ir paprastumas – sutampa su tavosiomis? Prisijunk prie mūsų komandos!

  • įmonės naujų ir esamų receptinių produktų rinkodaros ir reklamos strategijos kūrimas Lietuvoje;
  • trumpalaikių tikslų ir ilgalaikės strategijos, pagrįstos produkto pelningumu, reklamos galimybėmis ir farmacijos rinkos sistemos specifika, įgyvendinimas;
  • reguliari rinkodaros veiklos efektyvumo analizė, pardavimų stebėjimas pagal nustatytus tikslus;
  • rinkodaros biudžeto kontrolė pagal patvirtintą biudžetą;
  • bendradarbiavimas su sveikatos priežiūros specialistais dėl produktų vartojimo galimybių;
  • medicinos konsultantų mokymai, rinkodaros veiklos organizavimas, visų procesų, reikalingų produktų vystymui, veiklos užtikrinimas ir kontrolė.

Reikalavimai

  • aukštasis medicinos ar farmacijos išsilavinimas, papildomas verslo vadybos ar ekonomikos išsilavinimas bus laikomas privalumu;
  • mažiausiai 2 metų patirtis farmacijos įmonėje, pageidaujama taktinės ar strateginės rinkodaros patirtis;
  • labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai - „Word“, „Excel“, „PowerPoint“;
  • gebėjimas dirbti “Microsoft Teams” ir “Zoom” platformose;
  • duomenų bazių išmanymas, jų naudojimas ir taikymas rinkos duomenų analizei;
  • labai geros lietuvių, rusų ir anglų kalbų žinios;
  • projektų valdymo patirtis, pristatymo įgūdžiai;
  • gebėjimas dirbti komandoje, lyderio savybės.

Įmonė siūlo

  • Sveikatos draudimą;

  • Įdomų ir dinamišką darbą šiuolaikinėje aplinkoje, darbo priemones;

  • Savirealizacijos galimybę ir galimybę tobulėti

  • Įvairius komandinius renginius ir kitus gerus dalykus;

  • Atlyginimą (priklausomai nuo patirties) nuo 2700 Eur per mėnesį (neatskaičius mokesčių)