Naujausi skelbimai

VILNIAUS padalinio lyderio-projektų vadovo

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 160534

Darbo skelbimo numeris

160534

Darbo aprašymas

  • Vilniaus padalinio lyderis;
  • Įmonės darbo procesų, standartų, žinių bei kultūros įgyvendinimas bei palaikymas Vilniaus padalinyje;
  • Užsakovo poreikių ir bendrovės galimybių įvertinimas bei suderinimas su užsakovu;
  • Klientų poreikių analizė ir reikalavimų specifikacijos paruošimas kartu su verslo bei sistemų analitikais;
  • Projekto realizavimo plano paruošimas: suformuluoti projekto tikslus ir technines gaires, paruošti projekto įgyvendinimo darbų planą, suformuoti pirminį
projekto finansinį planą (biudžetą);
  • Užduočių, atsakomybės ir įgaliojimų paskyrimas projekte dalyvaujantiems darbuotojams;
  • Projekto darbų vykdymo organizavimas, formuojant užduotis darbuotojams bei koordinuojant paskirtų darbuotojų darbus, siekiant užtikrinti projekto
darbų eigą pagal darbų planą;
  • Projekto darbų vykdymo kontrolė ir esant reikalui veiksmų koregavimas (įskaitant planų koregavimą, darbuotojų užduočių perpaskirstymą, prioritetų
nustatymą);
  • Pagal poreikį - darbų su subrangovais organizavimas;
  • Darbas su profesionalia projektų valdymo sistema;
  • Projektų pobūdis: web/mobile, B2C/B2B, ecommerce, integracijos su ERP, apskaitos ir kt. sistemomis, intranetų ir kitų informacinių sistemų kūrimas;
  • Be Jūsų, tipinę darbo komandą sudarys analitikai, sistemų architektai, programuotojai, kokybės inžinieriai, dizaineriai, UI, UX bei SEO specialistai;
  • Firmos vidinių procesų, susijusių su projektine veikla, tobulinimas kartu su visa projektų vadovų komanda.

Reikalavimai

  • Lyderio savybės;
  • Žinios ekonomikos ir vadybos srityje. Marketingo žinių pagrindai;
  • Šiuolaikinių informacinių technologijų išmanymas. Internet technologijų, web pagrindu dirbančių sistemų supratimas;
  • Organizacinio darbo patirtis;
  • Techninių projektų bei techninės dokumentacijos, techninių užduočių ruošimo patirtis;
  • Projektų vadovo arba projektų vadovo asistento darbo patirtis;
  • Projektų, komandos darbo planavimo principų išmanymas;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai priiminėjant sprendimus;
  • Gebėjimas užbaigti darbus laiku;
  • Atsakomybė;
  • Komandinio darbo įgūdžiai;
  • Geras anglų kalbos mokėjimas (žodžiu ir raštu);
  • Vokiečių kalbos mokėjimas yra privalumas;
  • Noras tobulėti.

  • Įdomų darbą itin profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
  • Darbą su rinkos lyderiais;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Geras darbo sąlygas, tarptautinę patirtį;
  • Patirtį įgyvendinant sudėtingus, didelius ir įdomius projektus.
  • Atlyginimą pagal patirtį ir sugebėjimus;
  • Priedus už rezultatus;
  • Visas socialines garantijas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. birželio 18 d.
Įvestas:
2012 m. gegužės 18 d.

NFQ įmonių grupę sudaro įmonės Vokietijoje ir Lietuvoje. Grupė veikia nuo 1999 m., Lietuvoje - nuo 2002 m.

Pagrindinės veiklos:

  • Taikomosios programinės įrangos kūrimas;
  • Internetinės rinkodaros paslaugos.

  • Specializacija:
  • Dideli interneto projektai;
  • Mobilių aplikacijų kūrimas;
  • Elektroninės komercijos sprendimai (B2C/B2B).

  • Pagrindinės rinkos: Vokietija ir Lietuva.

    Klientai: Zend, Swoodoo, O2 Germany, Hitachi (Renesas Europe), Ingram Micro, Allianz, BMW, Premiere, PLAN.NET group, FIBA
    Europe,Sanitex, Senukai, Finasta, G4S, Acme grupė, Celsis, Rotary International, Fima, Kautra, Maxima, Novaturas, Topo centras, Alma littera grupė ir kt.

    UAB „Net Frequency“ dirba virš 90 aukštos kvalifikacijos specialistų. Įmonė plečia naujas komandas ir ilgalaikiam darbui ieško: