https://www.cvmarket.lt/44881

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #44881

Vilniaus regiono departamento Vilniaus kontrolės skyriaus inspektorius

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pareigybės paskirtis: Vilniaus regiono departamento Vilniaus kontrolės skyriaus inspektoriaus pareigybė (toliau – inspektorius) reikalinga užtikrinti nustatytų reikalavimų laikymąsi kelių transporto srityje.


Reikalavimai

Specialieji reikalavimai: turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą technologijos mokslų studijų srities transporto inžinerijos, aplinkos inžinerijos, chemijos inžinerijos, pramonės inžinerijos ar mechanikos inžinerijos krypties išsilavinimą; mokėti rusų ir anglų kalbas pradedančiojo vartotojo lygmens A1 lygiu; mokėti dirbti kompiuteriu, kuriame įdiegta ne žemesnės kaip MS Windows XP versijos operacinė sistema, ne žemesnės kaip MS Windows 97 versijos biuro programinė įranga, naudotis interneto ir elektroninio pašto galimybėmis; būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos Konstitucija, įstatymais, kitais Lietuvos Respublikos Seimo priimtais teisės aktais, Lietuvos Respublikos tarptautinėmis sutartimis ir Europos Sąjungos teisės aktais, Lietuvos Respublikos Prezidento dekretais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, Ministro Pirmininko potvarkiais, susisiekimo ministro, Inspekcijos viršininko įsakymais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais šiai pareigybei priklausančias veiklos sritis, valstybės tarnybą, darbo santykius, vidaus darbo tvarką, ir jais vadovautis; turėti teisę vairuoti B kategorijos transporto priemones; mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas; savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą; išmanyti teisės aktų ir kitų dokumentų rengimo taisykles.


Įmonė siūlo


Papildoma informacija

Pareigybės lygis: A
Pareigybės kategorija: 7

Norėdami dalyvauti konkurse dėl darbo vietos, jūs turite pristatyti reikalaujamus dokumentus personalo skyriuje, 327 kab., T. Ševčenkos g. 19, Vilniuje.


Išsamesnė informacija: (8 5) 235 6104, kristina.jasilionyte@vkti.gov.lt, www.vkti.gov.lt

Priėmimo į valstybės tarnautojų pareigas bendrieji reikalavimai:

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;
  • mokėti lietuvių kalbą;
  • būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų (netaikomas politinio (asmeninio) pasitikėjimo ir pakaitiniams valstybės tarnautojams);
  • turėti to lygio valstybės tarnautojo pareigoms eiti būtiną išsilavinimą;
  • atitikti specialius reikalavimus, nustatytus pareigybės aprašyme.

Daugiau informacijos apie konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvaką: http://www.vtd.lt/index.php?766603471
Darbo skelbimo numeris
#44881
Jūs kandidatuojate į:
Vilniaus regiono departamento Vilniaus kontrolės skyriaus inspektorius
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!