Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #396430

Vintažinės mados specialistas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Dirbti industrinėje aplinkoje;
Sekti mados tendencijas;
Prognozuoti klientų poreikius;
Mokyti darbuotojus;
Tikrinti darbo kokybę.

Reikalavimai

Vintažo fanas ir ekspertas;
Laisvai kalbi angliškai;
Turi aukštąjį /aukštesnįjį išsilavinimą;
Savarankiškas, konkretus, darbštus;
Mėgsti praktišką, ,,hands on" darbą.

Įmonė siūlo

Tarptautiniai, stilingi, įdomūs;
Siūlome 1.300 eurų (atskaičius mokesčius).

Darbo vieta: Kibirkšties g. 6, Aukštieji Paneriai, Vilnius

Kvietimo į darbo pokalbį galite tikėtis vasario viduryje.

Darbo skelbimo numeris
#396430

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 1300 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2020 m. vasario 21 d.
Įvestas:
2020 m. sausio 23 d.

Humana People to People is an international membership organisation comprising 28 national associations.The members are non-profit organisations working in the field of international development and cooperation.
Humana People to People works with long-term development programs and concentrates on creating development through projects within areas of health, HIV& AIDS, education, agriculture, environment, relief aid and community development and income generating projects like sale of second hand clothes.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!