Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #11737

VIP klientų vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Sėkmingas kontaktų su esamais klientais palaikymas, naujų klientų pritraukimas.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
- turite sėkmingą paslaugų pardavimo patirtį;
- mėgstate įgyvendinti marketingines idejas;
- sugebate planuoti ir siekti rezultatų;
- išradingai deratės;
- esate atviras ir draugiškas.

Mes siūlome: kūrybinį darbą profesionalioje atrankos konsultatų komandoje, naujus drąsius projektus ir gausėjantį motyvacinį portfelį.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką siųskite su pareigybės nuoroda "VIP KLIENTŲ VADYBININKAS".

Tel/faks. (5) 2345616.
Tiesioginį el. paštą rasite www.pfcg.lt

Darbo skelbimo numeris
#11737

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. vasario 1 d.
Įvestas:
2006 m. sausio 31 d.

Konsultacinė personalo atrankos kompanija, inžinerinių sprendimų įmonėms sėkmingai atrenkanti aukščiausių pozicijų darbuotojus.

Daugiau