Naujausi skelbimai

Virėja (-as)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 343364

Darbo skelbimo numeris

343364

Darbo aprašymas

Darbas restorano Amandus virtuvėje su: dienos pasiūlymu, „a la carte meniu” ir pagalba ruošiantis degustacinėmis vakarienėms. Savo darbo vietos priežiūra, tvarkos palaikymas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis restorane su „a la carte meniu“;
  • Gebėjimas dirbti tiek individualiai, tiek komandoje;
  • Atsakingas požiūris į darbą ir punktualumas;
  • Noras augti ir mokytis;
  • Orientacija į kokybišką rezultatą

Tel. pasiteiravimui: +37060560115

Įmonė siūlo

  • Atlyginimą priklausomai nuo patirties bei įgūdžių;
  • Darbą kolektyve, kur dirba profesionalūs, besidomintys ir maistą mylintys žmonės.
  • Kandidatui su patirtimi siūlome grafiką "ilga - trumpa savaitė".

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. rugpjūčio 8 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 10 d.

Amandus - restoranas, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas aukštai kokybei, skaniam ir įdomiam maistui, o meniu pokyčiams didžiausią įtaką turi sezoniškumas ir šefo vaizduotė.