Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #312617

Virėjas (-a) restorane

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- pasiruošimas darbui:
- patiekalų gaminimas pagal receptūras;
- pirminis produktų apdorojimas;
- darbo vietos priežiūra.

Reikalavimai

Kruopštumas, komandinis darbas, energingumas, aktyvumas, sąžiningumas, gebėjimas greitai įsisavinti žinias;
Patirtis bent minimali būtina.

Įmonė siūlo

Lankstų darbų grafiką, konkurencingą atlyginimą

Darbo skelbimo numeris
#312617

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Atlyginimas: 500 - 800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 1 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 19 d.

2004 m. pavasarį duris atvėrė restoranas „Spyros Metaxa“, svetingai sutinkantis visus Vilniaus senamiesčio svečius. Restoranas pavadintas garsiojo graikiško gėrimo – METAXA kūrėjo, graikų karvedžio Spyros Metaxas vardu.

2014 m. mes Jums siūlome naują savo idėją – „Spyros Metaxas Talk and drink“. Siekdami kuo daugiau funkcionalumo, pačiame Vilniaus senamiesčio širdyje, Pilies g. 5 antrajame aukšte, mes atveriame „Spyros Metaxas Talk and drink“ duris. Subtilus, elegantiškas ir modernus interjeras, jauki atmosfera idealiai tiks iškilmingiems pokyliams, vestuvėms, asmeninėms šventėms, draugų susitikimams ar tiesiog ištaigingai vakarienei.

Daugiau