Naujausi skelbimai

Virėjas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 18228

Darbo skelbimo numeris

18228

Darbo aprašymas

Siūlome darbą kavinėje Vilniuje, Susisiekimo ministerijos patalpose (Gedimino pr. 17). Darbo pobūdis - ministerijos darbuotojų ir lankytojų dienos pietų ruošimas, užsakomųjų pobūvuų ruošimas.

Reikalavimai

Ne mažesnė nei 5 metų virėjo darbo patirtis kavinėje ar restorane.

Įmonė siūlo

-nuolatinį darbą stabiliai veikiančioje įmonėje;
-profesinį tobulėjimą;
-atlyginimą, atitinkantį darbo rezultatus

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. gruodžio 12 d.
Įvestas:
2006 m. lapkričio 14 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
iki 1500 LTL per mėn.

UAB "Smulkus urmas" veikla - viešojo maitinimo organizavimas bei maisto produktų tiekimas.
Bendrovė turi padalinius Anykščiuose, Ukmergėje, Kėdainiuose, Greitosios pagalbos ligoninės maisto bloke. Bendrovėje dirba apie 350 darbuotojų.