2022-07-29 11:26:48

Virtuvės šefas / virėjas Anglijoje, Šiaurės Devone!

CVMarket.lt klientas
Nuo 9.62 €/val. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome virėjų darbui poilsio ir pramogų parkuose ANGLIJOJE!

Tai apdovanojimus pelnę 4 poilsio ir pramogų parkai, esantys prie vandenyno, kuriuose rasite ir vandens atrakcionus, baseinus, pirtis, golfo, teniso laukus, treniruoklių salę ir begalę kitų pramogų, kuriomis gali naudotis ir darbuotojai!

Ieškome patyrusių šefų (tinka tiek commis chef, pastry chef, chef de partie ir kiti). O gal patirties turi tik kelis mėnesius arba ta patirtis tik gaminant siauro spektro patiekalus? Dauguma užsienio darbdavių tau pasakytų NE, tačiau mes siūlome išskirtinę progą įgyti tarptautinės patirties, dirbti nerealiame kolektyve įspūdingoje vietovėje.

Atlyginimas priklauso nuo patirties, nuo £8.21£/val.
Alga mokama kartą per mėnesį!

Darbas 5-6 dienas per savaitę, po 8-9 valandas per dieną.

Būstas suteikiamas, jo kaina £53 per savaitę.

Išvykimas KUO SKUBESNIS!

Reikalavimai

- gera šnekamoji anglų kalba;
- atitinkama patirtis;
- galimybė išvykti kuo skubiau ir dirbti iki sezono galo(spalio pabaigos);
- interviu su darbdaviu (anglų kalba).

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 862466641, 861458209
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt