Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #102739

Visasverslas.lt projekto vadovas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Ką reiškia sukurti ir išvystyti naują internetinį projektą? Bemiegės naktys, pastovus stresas, kas kart kylančios naujos problemos. Tačiau tuo pačiu tai galimybė greitai išmokti spręsti problemas, rasti sprendimus atrodytų beviltiškose situacijose, kovoti su negatyvia nuotaika, didžiulis pasitenkinimas kai pamatai, kad tu sugebėjai tai padaryti.
Jei tavęs nebaido problemos ir vilioja naujas pažinimas, esi kviečiamas vystyti verslo portalą visasverslas.lt. Pagrindinė portalo schema tokia pat kaip jau turinčių savo vietą Lietuvos internete ASA.LT, ANONSAS.LT, AUTOREVIU.LT, tačiau galėsi pasiūlyti ir savo kelią.

Turėtum suprasti, kad siūlme darbą ne redaktoriui, o projekto vadovui, kurio pagrindinis tikslas - finansiniai portalo rezultatai. Pagrindinis darbinis krūvis - rėmėjų paieška, sprendimų kurie pritrauktų rėmėjus kūrimas. Taip pat būsi atsakingas už portalo turinio formavimą, savireklamą, portalo darbuotojų grupės formavimą.

Reikalavimai

Atkaklumas, kūrybiškumas, šios darbo specifikos žinojimas.

Atsakyta bus tik parašiusiems aiškų motyvacinį laišką kodėl norite šio darbo ir trumpą viziją kaip ruošiatės tai padaryti.

Savarankiškai sėkmingai įgyvendintas projektas - nerealus startas sparčiai karjerai;

Motyvuojantį atlygį susidedantį iš dalių priklausančių nuo aktyvumo ir rezultatų;

Profesionalų apmokymą ir tapimą plataus profilio reklamos ir marketingo specialistu;

Papildoma informacija

Labai vertiname turinčius gyvenimiškos patirties.

Darbo skelbimo numeris
#102739

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. balandžio 1 d.
Įvestas:
2011 m. kovo 1 d.

IKS interneto sprendimų kompanija vykdanti veiklą jau dešimtus metus. Turime stiprų kolektyvą, kartu sukūrėme populiarius portalus ASA.LT, ANONSAS.LT, AUTOREVIU.LT.

Esame išsiplėtę ir toliau plečiamės tarptautinėse rinkose su statybiniu ( www.allconstructions.com) ir laisvalaikio portalu ( www.leisureguide.info)
Turime ambicijų būti lyderiai savo srityje ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniame internete.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!