Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #13593

Visual Basic programuotojas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Dokumentų valdymo sistemų pritaikymas ir diegimas,
WEB projektai.

Reikalavimai

Bendrieji:
aukštasis išsilavinimas IT srityje;
programavimo patirtis;
gebėjimas greitai orientuotis ir mąstyti;
veiklumas;
sugebėjimas dirbti komandoje;
anglų kalbos mokėjimas.

Specifiniai:
labai geros Visual Basic programavimo kalbos žinios;
VB Script ir HTML žinios;
MS Access (VBA, SQL, ADO) platformos išmanymas.

Privalumai:
verslo valdymo sistemų kūrimo patirtis;
darbo patirtis stambiuose projektuose.

Įmonė siūlo

Socialines garantijas;
Fiksuotą atlyginimą, priklausantį nuo kvalifikacijos ir kompetencijos;
Priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Darbo skelbimo numeris
#13593

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 2000 - 4500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2006 m. liepos 10 d.
Įvestas:
2006 m. gegužės 10 d.

Daugiau kaip 15 metų užsiimame automatizuotų kompiuterinio projektavimo sprendimų diegimu, mokymais ir konsultacijomis.

Pagrindinės mūsų veiklos kryptys:

naujų kompiuterinio projektavimo ir gamybos technologijų diegimas architektūros, statybos, mašinų gamybos, dizaino ir reklamos srityse;

specialistų mokymas, kvalifikacijos kėlimas ir konsultavimas šiuolaikinių kompiuterinių technologijų klausimais;

programinės įrangos kūrimas bei kiti programavimo darbai;

informacinių sistemų projektavimui ir gamybai kūrimas ir diegimas;

techninės dokumentacijos valdymo sistemų diegimas.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!