Visuomenės sveikatos specialistas (-ė), vykdantis (-i) visuomenės sveikatos stiprinimą
Darbo skelbimo numeris #1927487
Galimybė kartais dirbti iš namų

Amber Team, UAB

Darbo aprašymas

Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras („Vilnius sveikiau“) siekia, kad Vilniaus miestas taptų sveikiausia gyventi vieta Europoje. Mūsų vertybės: pagarba, profesionalumas, sveikata, empatija, bendradarbiavimas, augimas. Biure stengiamės būti inovatyvūs ir dirbame vadovaudamiesi LEAN vadybos principais. Šiuo metu prie savo energingos komandos kviečiame prisijungti visuomenės sveikatos specialistą (-ę), vykdantį visuomenės sveikatos stiprinimą ikimokyklinio ar bendrojo ugdymo įstaigose Vilniaus mieste ar Vilniaus rajone.

Mūsų komandoje tu:

  • planuosi ir organizuosi su sveikatinimu susijusias veiklas ikimokyklinio ugdymo įstaigose;
  • pastebėjus poreikį inicijuosi veiklų įgyvendinimą ir užtikrinsi veiklų įgyvendinimo kokybę;
  • ruoši ir skaitysi pranešimus sveikatos stiprinimo temomis vaikams, pedagogams ir / ar mokinių tėvams (globėjams, rūpintojams);
  • tikrinsi vaikų asmens higieną, taikant užkrečiamųjų ligų ir jų plitimo profilaktikos priemones;
  • tvarkysi duomenis ir teiksi rekomendacijas apie vaikų sveikatos būklę ugdymo įstaigos administracijai;
  • konsultuosi vaikų tėvus (globėjus, rūpintojus), pedagogus ir kitus specialistus sveikatos profilaktikos klausimais;
  • aktyvai reaguodamas į esamą situaciją vykdysi kitas pavestas tiesioginio vadovo funkcijas.

Kaip vykdysi numatytas funkcijas:

  • rengdamas informacinius pranešimus  / stendus ugdymo įstaigos bendruomenei;
  • dirbdamas su dizaino programomis, prezentacijomis;
  • organizuodamas įvairias veiklas / užsiėmimus / viktorinas ir kt.;
  • dalyvaudamas ir (arba) įgyvendindamas įvairius projektus;
  • bendradarbiaudamas su kuratoriumi sprendžiant iškilusias problemas bei įgyvendinant įvairias veiklas;
  • nuolatos gilindamas savo žinias bei kompetencijas.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

  • gebi greitai orientuotis situacijose;
  • turi darbo patirties sveikatos srityje;
  • turi aukštąjį ar jam prilygintą visuomenės sveikatos studijų krypties išsilavinimą ir diplomą, patvirtinantį suteiktą visuomenės sveikatos mokslų bakalauro ar aukštesnį kvalifikacinį laipsnį;
  • turi gerus planavimo ir organizavimo įgūdžius;
  • gebi kūrybiškai atlikti tau pateiktas užduotis;
  • esi savarankiškas (-a) ir moki dirbti komandoje;
  • esi atsakingas (-a) ir nori tobulėti bei mokytis;
  • gebi lanksčiai prisitaikyti prie situacijos ir vykdyti pavestas užduotis.

Įmonė siūlo

Mes Tau siūlome:

  • galimybę dalyvauti kursuose / mokymuose, kurie padeda tobulinti darbo įgūdžius;
  • motyvuojančią atlygio sistemą;
  • darbą draugiškame kolektyve, kuriame unikalumas yra vertybė;
  • galimybę dalį darbo laiko dirbti nuotoliniu būdu.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1927487

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo

prieš 3 sav.
VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTAS, VYKDANTIS VISUOMENĖS SVEIKATOS STIPRINIMĄ (PSICHIKOS SVEIKATOS SPECIALISTAS (-Ė) Amber Team, UAB
Nuo 1500 €/mėn. Prieš mokesčius
VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTAS, VYKDANTIS VISUOMENĖS SVEIKATOS STIPRINIMĄ (PSICHIKOS SVEIKATOS SPECIALISTAS (-Ė) Amber Team, UAB • Vilnius
Nuo 1500 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
prieš 5 d.
Galimybė kartais dirbti iš namų VISUOMENĖS SVEIKATOS STIPRINIMO SKYRIAUS FIZINIO AKTYVUMO STIPRINIMO SPECIALISTAS (-Ė) Amber Team, UAB
prieš 5 d.
VISUOMENĖS SVEIKATOS STIPRINIMO SKYRIAUS FIZINIO AKTYVUMO STIPRINIMO SPECIALISTAS (-Ė) Amber Team, UAB • Vilnius
Vilnius
prieš 1 sav.
Підходить і для українців
SPA TERAPEUTAS (-Ė) Hotel PACAI, UAB Blendas
1300 - 1800 €/mėn. Prieš mokesčius
SPA TERAPEUTAS (-Ė) Hotel PACAI, UAB Blendas • Vilnius
1300 - 1800 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
VIP 1
KONTROLĖS SKYRIAUS VYRIAUSIASIS SPECIALISTAS (MEDICINOS) Vilniaus teritorinė ligonių kasa
1820 - 2520 €/mėn. Prieš mokesčius
1
KONTROLĖS SKYRIAUS VYRIAUSIASIS SPECIALISTAS (MEDICINOS) Vilniaus teritorinė ligonių kasa • Vilnius
1820 - 2520 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
prieš 2 sav.
Galimybė kartais dirbti iš namų VAISTŲ KOMPENSAVIMO SKYRIAUS VYRIAUSIASIS SPECIALISTAS Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos
1647 - 2428 €/mėn. Prieš mokesčius
liko 2 d.
VAISTŲ KOMPENSAVIMO SKYRIAUS VYRIAUSIASIS SPECIALISTAS Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos • Vilnius
1647 - 2428 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
liko 2 d.
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!