Naujausi skelbimai

Vykdantysis direktorius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 75806

Darbo skelbimo numeris

75806

Darbo aprašymas

1. Prižiūrėti ir tobulinti įmonėje veiklos planavimo, biudžetavimo ir vadybinės atskaitomybės
sistemą;
2. Vykdyti įmonės kasdieninės veiklos stebėseną, o atsiradus nukrypimams imtis neatidėliotinų
situacijos koregavimo veiksmų;
3. Pagal Atskaitomybės ir kasdieninės stebėsenos rezultatus teikti rekomendacijas dėl
personalo motyvavimo;
4. Vykdyti vadovybės atstovo kokybei funkcijas (ISO 9001) standartas;
5. Organizuoti sekretoriato darbą.

Reikalavimai

1. Aukštasis ekonominis arba finansinis išsilavinimas;
2. Vadovaujančio darbo patirtis ne mažiau kaip 5 metai (įmonei arba tarptautinės kompanijos
padaliniui);
3. Anglų ir rusų kalba;
4. Kompiuterinis raštingumas.

Siūlome įdomų darbą perspektyvioje augančioje kompanijoje, kilimo galimybes, konkurencingą
atlyginimą.

Papildoma informacija

CV galite siųsti ir el.paštu albertas@tvc.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Šiauliai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. lapkričio 5 d.
Įvestas:
2009 m. spalio 5 d.

Įmonė parduoda ir diegia profesionalią televizijos įrangą, vykdo veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir
užsienyje.