Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #75806

Vykdantysis direktorius

CVMarket.lt klientas
Šiauliai
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

1. Prižiūrėti ir tobulinti įmonėje veiklos planavimo, biudžetavimo ir vadybinės atskaitomybės
sistemą;
2. Vykdyti įmonės kasdieninės veiklos stebėseną, o atsiradus nukrypimams imtis neatidėliotinų
situacijos koregavimo veiksmų;
3. Pagal Atskaitomybės ir kasdieninės stebėsenos rezultatus teikti rekomendacijas dėl
personalo motyvavimo;
4. Vykdyti vadovybės atstovo kokybei funkcijas (ISO 9001) standartas;
5. Organizuoti sekretoriato darbą.

Reikalavimai

1. Aukštasis ekonominis arba finansinis išsilavinimas;
2. Vadovaujančio darbo patirtis ne mažiau kaip 5 metai (įmonei arba tarptautinės kompanijos
padaliniui);
3. Anglų ir rusų kalba;
4. Kompiuterinis raštingumas.

Siūlome įdomų darbą perspektyvioje augančioje kompanijoje, kilimo galimybes, konkurencingą
atlyginimą.

Papildoma informacija

CV galite siųsti ir el.paštu albertas@tvc.lt

Darbo skelbimo numeris
#75806

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Šiauliai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. lapkričio 5 d.
Įvestas:
2009 m. spalio 5 d.

Įmonė parduoda ir diegia profesionalią televizijos įrangą, vykdo veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir
užsienyje.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!