https://www.cvmarket.lt/3048

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Vykdantysis direktorius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 3048

Darbo skelbimo numeris

3048

Darbo aprašymas

Vykdantysis direktorius reikalingas naujai kuriamai viešųjų ryšių įmonei. Vykdančiojo direktoriaus užduotis bus suformuoti gerą įmonės komandą, palaikyti santykius su įmonės klientais, prižiūrėti, kad laiku būtų vykdomi įmonės įsipareigojimai klientams ir klientų įsipareigojimai įmonei. Vykdantysis direktorius bus atsakingas už klientų pritraukimą į įmonę bei tinkamą jiems teikiamų paslaugų lygį.


Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas.
Patirtis viešųjų ryšių srityje (būtina sąlyga).
Vadovaujamojo darbo patirtis.
Nuosavas automobilis.
Reprezentatyvumas.
Savarankiškumas ir atsakobybė.


Įmonė siūlo

Įmonė siūlų įdomų, perspektyvų ir atsakingą darbą. Pastovų atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo įmonės veiklos rezultatų.Papildoma informacija

Manome, kad vykdantysis direktorius turi būti tikras viešųjų ryšių profesionalas, turintis nemenką šios srities darbo patirtį (neturinčių viešųjų ryšių darbo patirties kandidatūros nebus svarstomos). Vykdantysis direktorius turi būti savarankiška, komunikabili bei atsakinga asmenybė. Ypač svarbu jo darbe bus gerų santykių su klientais palaikymas bei efektyvaus įmonės darbo užtikrinimas. Numatome klientams teikti ryšių su žiniasklaida, krizių prevencijos ir valdymo, įvaizdžio analizės bei įvaizdžio strategijos kūrimo, įmonės ir jos produktų pristatymo, marketingo strategijos kūrimo, vėliau - renginių organizavimo paslaugas.


Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2004 m. rugsėjo 19 d.
Įvestas:
2004 m. rugpjūčio 30 d.

CVMARKET.LT KLIENTAS