Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #11400

Vyr. buhalterio (-ės)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

finansinės ir mokestinės apskaitos organizavimas, atskaitomybės sudarymas, vadovavimas apskaitos skyriui.

Reikalavimai

- sėkmingo darbo patirtis gamybos įmonėje;
- profesinė kompetencija, įstatyminės bazės išmanymas ir taikymas;
- vadovavimo įgūdžiai;
- nuostata ilgalaikiam darbui;
- aukštasis buhalterinis išsilavinimas (finansai, ekonomika);
- buhalterinių apskaitos programos PRAGMA žinojimas.

nuolatinį ir atsakingą darbą stabilioje įmonėje, profesinį tobulėjimą.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką siųskite su pareigybės nuoroda "Vyr. buhalteris Kaune".

Tel/faks. (5) 2345616.
Tiesioginį el. paštą rasite www.pfcg.lt

Darbo skelbimo numeris
#11400

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. sausio 27 d.
Įvestas:
2006 m. sausio 13 d.

Mūsų klientė − viena didžiausių gamybos ir prekybos įmonių Lietuvoje, turinti platų didmeninės ir mažmeninės prekybos tinklą.

Daugiau