Naujausi skelbimai

Vyr. buhalterio pavaduotojas (-a)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 7749

Darbo skelbimo numeris

7749

Darbo aprašymas

Visas buhalterinės apskaitos administravimas, pinigų srautų planavimas ir kontrolė.

Reikalavimai

* Aukštasis išsilavinimas (finansinis, ekonominis, buhalterinis);
* Ne mažesnė nei 3 metų buhalterinio darbo patirtis didelėjei imonei;
* Mokėti rusų kalbą;
* Apskaitą reglamentuojančių LR įstatymų ir norminių aktų išmanymas;
* Organizuotumas, komunikabilumas, iniciatyvumas;
* Darbo su kompiuteriu įgūdžiai.

Mūsų klientė - aštuonis metus sėkmingai dirbanti ir šiuo metu sparčiai besiplečianti įmonė, užsiima apsaugos sistemų pardavimu ir įrengimu.

Siūlome galimybę tapti jauno, dinamiško ir draugiško kolektyvo dalimi, didelį atsakomybės už darbo rezultatus lygį, atlyginimą, priklausantį nuo Jūsų darbo rezultatų.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą siųskite el.p. cv@personaoptima.lt arba faksu 2747023, nurodant pageidaujamas pareigas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. liepos 20 d.
Įvestas:
2005 m. birželio 30 d.

UAB „Persona Optima“ – tai išorinis personalo valdymo skyrius, kuriame dirba psichologai, teisininkai, ekonomistai, vadybininkai ir mokymų organizatoriai. Esame įmonė, kuri kompleksiškai rūpinasi įmonių personalu, tame tarpe ir įvairių specialistų paieška bei atranka.