Naujausi skelbimai

Buhalteris (Darbas Kaune)

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 336258

Darbo skelbimo numeris

336258

Darbo aprašymas

Sėkmingai auganti buhalterinių paslaugų įmonė ieško naujo komandos nario - buhalterės /(-io).
- Buhalterinės apskaitos duomenų suvedimas į programą Pragma 3.2
- Personalo dokumentacijos tvarkymas
- Darbo užmokesčio apskaita ir su tuo susijusių mokesčių deklaravimas ir ataskaitų pateikimas Valstybinėms institucijoms
- Kita su įmonės finansais ir apskaita susijusi veikla
- Bendravimas su klientais

Reikalavimai

• Darbo patirtis dirbant su buhalterine programa Pragma 3.2 ir Excel;
• Buhalterio darbo patirtis ne mažesnė nei 3 metai;
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• Atsakingumas, kruopštumas, organizuotumas, savarankiškumas, reiklumas;
• Vidinė motyvacija profesionaliai dirbti šį darbą.

Įmonė siūlo

• Mes siūlome įdomų ir atsakingą darbą;
• Atlyginimas priklauso nuo krūvio;
• Geras darbo sąlygas nedideliame draugiškame kolektyve;
• Profesinio tobulėjimo galimybes.

Papildoma informacija

Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. birželio 5 d.
Įvestas:
2018 m. gegužės 7 d.

Atsižvelgdama į konkrečius klientų poreikius bei remdamasi geriausia buhalterinės apskaitos praktika, teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas įvairių formų juridiniams ir fiziniams asmenims.