Naujausi skelbimai

Vyr. buhalteris (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308906

Darbo skelbimo numeris

308906

Darbo aprašymas

- Įmonės apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki metinių finansinių ataskaitų sudarymo;
- Kasos aparatų, banko dokumentų vedimas;
- Darbo užmokesčio apskaita;
- Mokestinės atskaitomybės (visų mokestinių deklaracijų) rengimas;
- Darbuotojų konsultavimas apskaitos klausimais;
- Pasiūlymų teikimas tobulinant įmonės apskaitos metodus;
- Darbas su trimis įmonėmis.

Reikalavimai

- Aukštasis (buhalterinis/ ekonominis) išsilavinimas;
- Vyr. buhalterės (-io) darbo patirtis;
- Mokesčius reglamentuojančių LR teisės aktų išmanymas;
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- Atsakingumas, savarankiškumas, kruopštumas, sąžiningumas;
- Darbo patirtis buhalterine programa „Optimum“ (privalumas).

Įmonė siūlo

- Galimybę dirbti ir tobulėti;
- Nuolatinį bendradarbiavimą ir pagalbą;
- Visas socialines garantijas;

Atlyginimas - derybų klausimas

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 12 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 14 d.

Interjero tekstilės srityje pradėjome dirbti 2002 metais ir per keletą veiklos metų pelnėme daugelio privačių bei verslo klientų pasitikėjimą. Šiandien bendradarbiaujame su daugiau nei 50 įmonių iš viso pasaulio, todėl galime išpildyti įvairiausius klientų pageidavimus. Jiems siūlome rinktis iš daugiau nei 100 tūkst. audinių.