Naujausi skelbimai

Vyr. buhalteris (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 10138

Darbo skelbimo numeris

10138

Darbo aprašymas

Finansinės ir mokestinės apskaitos organizavimas, atskaitomybės sudarymas, vadovavimas apskaitos skyriui.

Reikalavimai

• sėkmingo darbo patirtis gamybos įmonėje
• profesinė kompetencija, įstatyminės bazės išmanymas ir taikymas
• vadovavimo įgūdžiai
• nuostata ilgalaikiam darbui
• aukštasis buhalterinis išsilavinimas (finansai, ekonomika)
• buhalterinių apskaitos programų PRAGMA žinojimas

Nuolatinį ir atsakingą darbą stabilioje įmonėje, profesinį tobulėjimą.

Papildoma informacija

CV ir motyvacinio laiško su nuoroda „vyr. buhalteris“ laukiame el.paštu atranka@pfcg.lt. Tel./faks. (5) 2346516.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. lapkričio 14 d.
Įvestas:
2005 m. spalio 27 d.

Mūsų klientė − viena didžiausių gamybos ir prekybos įmonių Lietuvoje, turinti platų didmeninės ir mažmeninės prekybos tinklą, centriniam biurui KAUNE ieško

VYR. BUHALTERIO (-ĖS)