Naujausi skelbimai

Vyr. buhalteris (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 356334

Darbo skelbimo numeris

356334

Darbo aprašymas

  • Įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymas;
  • Finansinių, mokestinių ataskaitų, deklaracijų ruošimas bei teikimas valstybinėms institucijoms;
  • Savalaikis ataskaitų vadovybei ruošimas pagal vidines įmonių nustatytas tvarkas;
  • Buhalterinės apskaitos procesų peržiūra, kontrolė, optimizavimas;
  • Buhalterijos skyriaus darbuotojų konsultavimas apskaitos, mokesčių klausimais.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas finansų / apskaitos / ekonomikos srityje;
  • Ne mažiau kaip 2 metai panašaus darbo patirtis;
  • Anglų kalbos mokėjimas (raštu, žodžiu);
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, būtina Excel);
  • Darbo patirtis buhalterine apskaitos programa (pageidautina Navision);
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius bei įmonės veiklą, išmanymas bei nuolatinis domėjimasis naujovėmis;
  • Atsakingumas, kruopštumas, analitiniai gebėjimai;
  • Iniciatyvumas, savarankiškumas, pozityvus mąstymas, gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Mokymus ir karjeros perspektyvas įmonių grupėje;
  • Įdomų, dinamišką, atsakingą darbą, panaudojant ir tobulinant profesines ir asmenines kompetencijas.

Gyvenimo aprašymus prašome siųsti iki 2018-11-12.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus!

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. gruodžio 18 d.
Įvestas:
2018 m. lapkričio 19 d.

„Vičiūnų“ įmonių grupė – tai viena moderniausių, ekonomiškai stipriausių ir didžiausių verslo bendrovių Lietuvoje. Grupės įmonės plėtoja maisto produktų gamybos, platinimo, pardavimo, logistikos, pervežimo ir vysto žemės ūkio verslus. 80 įmonių ir 13 modernių fabrikų veikia 17 Europos šalių, čia dirba daugiau nei 7500 žmonių. „Viči" ženklu pažymėta produkcija keliauja į daugiau nei 58 pasaulio šalis. „Vičiūnų" įmonių grupė nuolat investuoja į naujus verslo projektus, plečia veiklos sritis, žengia į naujas pasaulines rinkas.
„Vičiūnų" grupės verslas koordinuojamas Lietuvoje dirbančių specialistų.
Plečiame savo veiklą ir darbui Kaune ieškome vyr. buhalterio (-ės) UAB „Autovici" Kauno padalinyje. Šiuo metu UAB „Autovici" dirba apie 70 darbuotojų. Esame vieninteliai Peugeot ir Opel atstovai Kaune, bei vieninteliai Peugeot atstovai Vilniaus regione. Taip pat aktyviai prekiaujame apynaujais visų markių automobiliais.