Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #221859

Vyr. buhalteris (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Įmonių grupės buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal galiojančius LR įstatymus;
Finansinių, mokestinių ataskaitų, deklaracijų ruošimas bei pateikimas valstybinėms institucijoms bei vadovybei;
Apskaitos politikos formavimas / tobulinimas, procesų optimizavimas;
Pajamų ir sąnaudų klasifikavimas, išlaidų kontrolė.

Reikalavimai

Šiuolaikiškas požiūris į darbą, aukštasis ekonominis, finansinis ar buhalterinis išsilavinimas;
Ne mažesnė kaip 3 metų analogiško darbo patirtis (transporto - logistikos sektoriuje);
Finansų, apskaitos projektų ir procesų valdymo bei kontrolės įgūdžiai;
Puikus teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinės apskaitos vedimą, išmanymas;
Kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas, analitinis mąstymas;
Gebėjimas analizuoti, vertinti problemas;
Puikūs darbo kompiuteriu, MS Excel įgūdžiai (darbo su programa Rivile patirtis būtų privalumas).

Įmonė siūlo

Geras darbo sąlygas bei konkurencingą atlyginimą;
Profesinio tobulėjimo galimybes sėkmingai dirbančioje įmonėje.

Darbo vieta: Vilniaus miestas, Lazdynai

Pageidaujančius dalyvauti konkurse prašome siųsti savo CV su nuoroda "VYR. BUHALTERIS" el. paštu: cv{eta}jobinlogistics.eu

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#221859

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. balandžio 8 d.
Įvestas:
2015 m. kovo 13 d.

Darbo pasiūlymai transporto sektoriaus specialistams.
Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.
Daugiau informacijos apie mus rasite tinklapyje www.JobinLogistics.eu
Mūsų klientė – įmonė, turinti ilgametę investuotojo patirtį skirtingose ūkio šakose. Šiuo metu įmonė valdo kelias skirtingos veiklos bendroves. Veikla vystoma Lietuvoje ir užsienyje, bendradarbiaujama su pirmaujančiomis tarptautinėmis korporacijomis, yra platus klientų ir partnerių ratas Europoje. Didžiausios investicijos susietos su transporto - logistikos sektoriumi.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!