https://www.cvmarket.lt/311204

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Vyr. buhalteris

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 311204

Darbo skelbimo numeris

311204

Darbo aprašymas

Vesti buhalterinę apskaitą ir atskaitomybės dokumentaciją pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus, rengti reikalingus dokumentus, balansui, finansų statistikai, VMI, prekių, medžiagų ir kitų materialinių vertybių apskaitą, kontroliuotipajamas ir išlaidas, tvarkyti darbuotojų priėmimo, atleidimo dokumentus, sąskaitas, apskaičiuoti mokėjimus į biudžetą, VSD, atsiakiatyti su kreditoriais ir debitoriais.


Reikalavimai

Reikalavimai pagal buhalterinės apskaitos įstatymą, aukštasis arba aukštesnysis ekonominis finansinis išsilavinimas, mokėjimas dirbti kompiuteriu apskaitos programa ,, CENTAS'', mokėti anglų kalbą, patirtis.


Įmonė siūlo

Puikias darbo sąlygas, draugišką kolektyvą , atlyginimą plius premijos.Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 3 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 5 d.

CVMARKET.LT KLIENTAS

UAB "Vadasiga" yra aukščiausios kokybės baldų prekybos viena iš lyderių, žinomų Europos baldų gamybos kompanijų atstovė Lietuvoje. Įmonės veilka apima prekybą, tiekimą, komplektavimą, gamybos organizavimą. Per 14 metų įrengėme ne vieną viešbutį, biurą, banką, restoraną, konferencijų salę, vandens parką ir sporto klubą Lietuvoje ir užsienyje. Trumpai tariant- baldai darbui, poilsiui ir laisvalaikiui, biuro, namų, lauko ir kiti. Aktyviai dalyvaujame parodose Lietuvoje ir užsienyje, , kuriose pristatome baldų naujienas. Įmonės padalinys AKMĖJA importuoja natūralius akmens gaminius iš Italijos, Ispanijos, Voketijos, Indijos, Kinijos,Vietnamo, Ukrainos visuomeniniams ir privatiems projektams. www.akmeja.lt.

www.vadasiga.lt