Naujausi skelbimai

Vyr. buhalteris

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 159222

Darbo skelbimo numeris

159222

Darbo aprašymas

Vykdyti įmonės klientų buhalterinę apskaitą, konsultuoti mokesčių klausimais, rengti finansines atskaitomybes.

Reikalavimai

  • Ne mažiau kaip 5 metų buhalterinės apskaitos patirtis;
  • Anglų ir rusų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai.

Keliame sau ir kolektyvui aukštus reikalavimus bei tikslus, todėl siūlome galimybę kartu pajusti saldų jausmą juos pasiekus.
Suteikiame modernią darbo vietą, telefoną, įmonės transporto priemones.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. gegužės 23 d.
Įvestas:
2012 m. balandžio 23 d.

Veržli, jauno kolektyvo įmonė, teikianti teisines bei finansines konsultacijas ir buhalterinės apskaitos paslaugas verslo klientams bei ieškanti aktyvių darbuotojų