Naujausi skelbimai

Vyr. finansininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 7111

Darbo skelbimo numeris

7111

Darbo aprašymas

Metalo apdirbimo įmonė, 10 metų sėkmingai dirbanti Lietuvoje ir bendradarbiaujanti su užsienio firmomis, šiuo metu plečia savo veiklą ir siūlo darbą Vilniuje:

VYR. FINANSININKUI (-EI)

Darbo pobūdis: buhalterinės apskaitos gamybinėje įmonėje vedimas, finansinių ataskaitų rengimas, balanso sudarymas, finansinės apskaitos sekimas ir įgyvendinimas, atsižvelgiant į LR įstatymų ir norminių aktų pokyčius.

Reikalavimai

Aukštasis finansinis išsilavinimas
Darbo su apskaitos programa „Skaita“ patirtis
Buhalterinio darbo gamybinėje įmonėje patirtis
Geros anglų kalbos žinios
Sugebėjimas analizuoti, sisteminti informaciją, organizuoti pavaldinių veiklą.
Atsakingumas

Daug pastangų ir atsakomybės reikalaujantį, gerai apmokamą darbą, draugišką kolektyvą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. birželio 26 d.
Įvestas:
2005 m. gegužės 26 d.

Personalo konsultavimo centras "Nova Lux" yra įsikūręs Vilniuje bei Kaune. įsikūrimo data 1999 m.

Apie mus...
Firmoms, organizacijoms, užsienio atstovybėms

kvalifikuotai parenkame reikiamą personalą, vykdome darbuotojų atrankas, įvertiname pasirinktų kandidatų tinkamumą siūlomai darbo vietai užimti. Taip pat vykdome įvairius personalo konsultavimo projektus. Patyrę konsultantai padės surasti ir išspręsti problemas, kylančias darbuotojų kolektyve. Įmonėse ir organizacijose rengiame paskaitas, seminarus, mokymus.

Ieškantiems naujo, geresnio darbo

Centre dirbantys konsultantai suteiks Jums visapusišką informaciją apie darbo paiešką, įsidarbinimo galimybes, dažniausiai darbdavių keliamus reikalavimus, patars, kaip elgtis norint gauti darbą, vertą Jūsų.
Nuolatinis bendradarbiavimas su įvairių sričių firmomis, mielai besinaudojančiomis mūsų kaupiama darbuotojų duomenų baze, įgalina suteikti informaciją apie laisvas darbo vietas vis platesniam ieškančių darbo žmonių ratui.