Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #5583

Vyr. finansininko (-ės)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

UAB „Baltwood“ bendra Lietuvos - Danijos medienos perdirbimo įmonė veikianti Lietuvoje nuo 2003 metų. Mes užsiimame medienos apdirbimu nuo rąstų pjovimo iki gatavos produkcijos pagaminimo. Šiuo metu gaminame medinės taros ruošinius, padėklus iš nedžiovintos medienos bei kuro granules.

Reikalavimai

* Aukštasis išsilavinimas (buhalterinės apskaitos ar finansų);
* Buhalterinę apskaitą bei mokesčius reglamentuojančių LR teisės aktų išmanymas;
* Buhalterinio darbo patirtis dirbant gamybinėje įmonėje (mažiausiai 2 m.);
* Darbo su apskaitos programomis patirtis (Navision Axapta);
* Geras anglų kalbos žinojimas.

UAB "Baltwood" šiuo metu dirba daugiau kaip 100 darbuotojų. Plėtodami savo veiklą, siūlome įdomų ir atsakingą darbą aktyviems, nebijanties atsakomybės darbuotojams. Mūsų įmonės personalo politikos tikslas - sukurti ir plėtoti ilgalaikius darbo santykius su darbuotojais. Priimdami naujus žmones, vertiname ne tik būsimųjų darbuotojų profesinę kompetenciją, bet ir jų potencialą tobulėti, norą mokytis.

Darbo skelbimo numeris
#5583

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. balandžio 2 d.
Įvestas:
2005 m. kovo 2 d.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!