Naujausi skelbimai

Vyr. finansininko pavaduotojas/a

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 107845

Darbo skelbimo numeris

107845

Darbo aprašymas

Buhalterinės apskaitos tvarkymas;
Pavaldžių darbuotojų darbo kontrolė;
Pagalba vyr.finansininkui ruošiant įmonės finansinę atskaitomybę;
Įvairių ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai

Aukštasis, aukštesnysis (buhalterinis, finansinis, ekonominis) išsilavinimas;
5 metų buhalterio darbo patirtis;
MS Excel, darbo patirtis su buhalterinės apskaitos programomis;
Būtinos puikios anglų ir rusų kalbos žinios;
Darbo planavimo, bei organizavimo įgūdžiai;
Puikūs bendravimo įgūdžiai, diplomatiškumas;
Navision Axapta įgūdžiai (privalumas);
Patirtis gamybos įmonėje (privalumas).

Įmonė siūlo

Stabilų darbą ir patirtį didelėje patikimoje įmonėje;
Profesinį tobulėjimą ir kvalifikacijos tobulinimą;
Geras darbo sąlygas ir motyvuojantį atlyginimą.

Papildoma informacija

Informuosime tik pasirinktus kandidatus.

CV siųsti: r.druskyte@markuciai.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugpjūčio 14 d.
Įvestas:
2011 m. liepos 14 d.

Tai viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja, saugiai gamina ir montuoja kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.