2022-07-29 11:26:48

VYR. PERSONALO ATRANKŲ SPECIALISTAS (-Ė)

CVMarket.lt klientas
1592 - 2388 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome kolegos, kuris:

  • ieškos naujų / efektyvesnių kandidatų pritraukimo būdų, organizuos darbuotojų atrankas ir (ar) konkursus, dalyvaus jų pokalbiuose bei vertinime, užtikrins sklandų atrankos proceso administravimą;
  • įgyvendins ir tobulins naujų darbuotojų adaptacijos programą;
  • prisidės kuriant ir diegiant sistemas darbuotojų pritraukimo, įvedimo ir išlaikymo procesuose;
  • prisidės prie kritinių pareigybių valdymo, darbdavio įvaizdžio formavimo ir dalyvavimo karjeros dienose;
  • tobulins darbuotojų veiklos vertinimo ir kitus skyriaus valdomus procesus.

Struktūrinis padalinys: Organizacijos vystymo departamentas Veiklos vertinimo ir talentų ugdymo skyrius

Darbo vieta: Lvivo g. 25, Vilnius

Reikalavimai

Šioje pozicijoje mums svarbu, kad Tu:

  • turėtum aukštąjį arba jam prilygintą išsilavinimą;
  • turėtum ne mažiau kaip 2 metų darbo patirties personalo valdymo srityje dirbant didelėje įmonėje (patirtis vykdant aktyvią darbuotojų paiešką ir atranką būtų privalumas);
  • puikiai gebėtum sklandžiai ir taisyklingai dėstyti mintis lietuvių kalba raštu ir žodžiu;
  • mokėtum anglų kalbą (raštu ir žodžiu);
  • turėtum B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir vairavimo įgūdžius;
  • gebėtum dirbti Microsoft Office programų paketu bei informacinių sistemų, būtinų tinkamai vykdyti šiai pareigybei priskirtas funkcijas.

Tavo privalumai:

  • nuolat domiesi ir gilini žinias personalo valdymo srityje;
  • esi atsakingas, kruopštus ir iniciatyvus;
  • esi orientuotas į rezultatus, profesionalus ir bendradarbiaujantis;
  • turi nepriekaištingą asmeninę ir dalykinę reputaciją;
  • išmanai Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktus, būtinus tinkamai vykdyti šiai pareigybei priskirtas funkcijas.

Įmonė siūlo

Galime būti įdomūs, nes siūlome:

  • prisijungti prie draugiškos ir profesionalios Veiklos vertinimo ir talentų ugdymo skyriaus komandos;
  • galimybes prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje;
  • iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą;
  • bendradarbiavimą, atsakomybę ir profesionalumą;
  • darbo užmokestį nuo 1592 Eur su mokesčiais (1592 – 2388 Eur su mokesčiais). Tikslus darbo užmokesčio dydis priklausys nuo Jūsų turimos kompetencijos ir profesinės patirties. Darbo užmokestis – tik dalis atlygio. Papildomai uždirbsite kintamąją metinio atlygio dalį, priklausančią nuo Jūsų ir įmonės veiklos rezultatų.
  • Taip pat mūsų darbuotojams teikiamos papildomos naudos: lankstus darbo grafikas, galimybė derinti darbą namuose ir ofise, mokymai, papildomos atostogų dienos ir galimybės rūpintis sveikata.

Informuojame, kad kandidatuodami Jūs pateikiate valstybės įmonei Registrų centrui savo asmens duomenis. Susipažinti, kaip tvarkome asmens duomenis galite įmonės Asmens duomenų tvarkymo tvarkos apraše.

Kontaktai pasiteiravimui: Edita Šimanec, tel. +37060997861