Naujausi skelbimai

Vyr. programuotojas (-a)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 70019

Darbo skelbimo numeris

70019

Darbo aprašymas

  • Vartotojų aplikacijų bei kitų programų (winforms, windows services, TCP/IP) kūrimas .NET aplinkoje C# kalba;
  • Esamo C# programinio kodo tobulinimas ir optimizavimas;
  • Įvairių produktų integracija.

Reikalavimai

  • Ne mažiau 1 metų .NET programavimo patirtis;
  • Puikios objektinio programavimo žinios ir C# kalbos žinios;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Patirtis dirbant su MS SQL (2005/2008);
  • Darbo patirtis su LINQ ar kita ORM technologija.

Privalumai:
  • Analitinis mąstymas;
  • Imlumas ir gebėjimas tobulėti;
  • Kitų programavimo kalbų bei technologijų išmanymas.

Įmonė siūlo

  • Darbą kvalifikuotoje komandoje;
  • Galimybę sparčiai tobulėti profesinėje srityje;
  • Asmeninės iniciatyvos laisvę;
  • Atlyginimą, priklausantį nuo Jūsų žinių ir patirties.

Papildoma informacija

CV su nuoroda "vyr. programuotojas" siųsti cv@etalink.lt
Informuosim tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. gegužės 18 d.
Įvestas:
2009 m. gegužės 4 d.

UAB „Etalinkas“ – sparčiai auganti informacinių technologijų įmonė. Siūlome integruotus sprendimus, padedančius valdyti klientų verslą, pasiekti didžiausią efektyvumą ir naudą. Turime platų klientų ratą, vykdančių veiklą aviacijos, turizmo, žemės ūkio, finansų, spaudos, paslaugų, maitinimo ir kituose sektoriuose.
Plačiau apie mus http://www.etalink.lt