Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #84960

Vyr. programuotojas (-a)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Vartotojų aplikacijų bei kitų programų (winforms, windows services, TCP/IP) kūrimas .NET aplinkoje C# kalba;
  • Esamo C# programinio kodo tobulinimas ir optimizavimas;
  • Įvairių produktų integracija.

Reikalavimai

  • Ne mažiau 3 metų .NET programavimo patirtis;
  • Puikios objektinio programavimo ir C# kalbos žinios;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Patirtis dirbant su MS SQL (2005/2008);
  • Darbo patirtis su LINQ ar kita ORM technologija.

Privalumai:

  • Analitinis mąstymas;
  • Imlumas ir gebėjimas tobulėti;
  • Kitų programavimo kalbų bei technologijų išmanymas.

Įmonė siūlo

  • Darbą kvalifikuotoje komandoje;
  • Galimybę sparčiai tobulėti profesinėje srityje;
  • Asmeninės iniciatyvos laisvę;
  • Atlyginimą, priklausantį nuo Jūsų žinių ir patirties.

Papildoma informacija

CV su nuoroda "vyr. programuotojas" siųsti cv@etalink.lt
Informuosim tik atrinktus kandidatus.

Darbo skelbimo numeris
#84960
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!