Naujausi skelbimai

Vyr. sistemų administratorius (Windows platforma)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 79157

Darbo skelbimo numeris

79157

Darbo aprašymas

Kuris bus atsakingas už:

  • informacinių sistemų diegimą, testavimą ir priėmimą į eksploataciją bei jų prižiūrą (Windows platforma);
  • informacinių sistemų ir įrangos priežiūros procedūrų rengimą;
  • vartotojų poreikių kompiuterinėms darbo vietoms ir kitai įrangai surinkimą ir analizę, įrangos techninės specifikacijos rengimą, tiekėjų atranką, jų darbo kokybės kontrolę;
  • IT saugumo politikos įgyvendinimą savo prižiūrimose sistemose;
  • informacinių sistemų ir jose esančių duomenų saugumo užtikrinimą;
  • savalaikis ir kokybiškas vartotojų problemų sprendimo užtikrinimą;
  • partnerių darbo (orgtechnikos ir kitos įrangos priežiūra) kokybės kontrolę,
  • operatyvinės veiklos išlaidų planavimą ir valdymą.

Reikalavimai

  • 3+ metai analogiško darbo patirtis;
  • darbo patirtis Microsoft Exchange, Project ir Sharepoint serverių priežiūros srityje;
  • Microsoft sertifikacija (Windows Server 2003 ir aukščiau)- didelis privalumas;
  • geras VMware produktų (VDI ir kt.) ir sprendimų išmanymas - didelis privalumas;
  • ITIL žinios - didelis privalumas;
  • anlgų k. mokėjimas;
  • geri organizaciniai ir analitiniai sugebėjimai;
  • gebėjimas operatyviai priimti sprendimus;
  • gebėjimas dirbti komandoje.

Kompanija Jums siūlo įdomų ir atsakingą darbą, galimybę realizuoti ir įgyvendinti savo idėjas, puikias profesinio tobulėjimo galimybes.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2010 m. sausio 11 d.
Įvestas:
2009 m. gruodžio 31 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 4210 iki 6578 LTL per mėn.

Mūsų klientė - tarptautinė telekomunikacijų bendrovė, šiuo metu prie savo komandos kviečia prisijungti: