Naujausi skelbimai

Vyr. siuvimo technologas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 3014

Darbo skelbimo numeris

3014

Darbo aprašymas

Darbas gamybos ceche su gamybos organizavimo tobulinimo projektais - projektų ruošimas, įgyvendinimas ir priežiūra

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas (siuvimo technologijų srityje);
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- Kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas;
- Panašaus darbo patirtis (būtų privalumas).

Įmonė siūlo

- Geras darbo sąlygos dideliame ir draugiškame kolektyve;
- Puikias karjeros galimybes tiek įmonėje, tiek įmonių grupėje;
- Galimybę tobulintis, kelti kvalifikaciją;
- Stabilų atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo konkrečių darbo rezultatų.

Papildoma informacija

Kandidatas gali būti tik baigęs studijas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Raseiniai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2004 m. rugsėjo 27 d.
Įvestas:
2004 m. rugpjūčio 27 d.

AB "Šatrija", priklausanti SBA įmonių grupei, gamina sudėtingus darbo ir apsauginius drabužius, bei drabužius laisvalaikiui.

Centrinė įmonės buveinė yra Raseiniuose, padaliniai Ariogaloje ir Šilalėje. Šiuo metu įmonėje dirba apie 700 darbuotojų.

Turėdami didelę patirtį išplėtėme specializuotų drabužių siuvimą įmonių darbuotojams, policijai, armijai, gaisrininkams, lakūnams ir kt.
Be darbo drabužių, savo klientams siūlome klasikinius ir laisvalaikio drabužius vyrams, moterims ir vaikams.

Apie 90 proc. pagamintos produkcijos eksportuojame į Vakarų Europą.