Naujausi skelbimai

Vyr.buhalteris /-ė

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 71344

Darbo skelbimo numeris

71344

Darbo aprašymas

-buhalterijos darbų organizavimas ir koordinavimas;
-ataskaitų vadovybei ruošimas;
-finansinės atskaitomybės ruošimas;
-statistinių ataskaitų ruošimas;
-bendradarbiavimas su klientais ir valstybės institucijomis.

Reikalavimai

-aukštasis išsilavinimas ( buhalterijos, finansų, apskaitos );
-vyr.buhalterio arba vyr.buhalterio pavaduotojo darbo patirtis ne mažiau 3 metai;
-LR teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę ir finansinę apskaitą, išmanymas tarptautinius verslo apskaitos standartus;
-labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai ( darbas Rivilė apskaitos programa);
-geri raštvedybos įgūdžiai;
-analitinis mąstymas, gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, spręsti problemas;
-gebate organizuoti bei planuoti darbus.

Bendrovė suteikia visas socialines garantijas, atsakingą darbą su profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybėmis, konkurencingą atlyginimą pagal susitarimą.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą prašome siųsti el. paštu personalas@zpienas.lt, faksu +370 444 74897. Telefonas pasiteirauti – 8-444-22207. Į tolimesnį atrankos etapą kviečiami kandidatai bus informuoti. Konfidencialumą garantuojame.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Telšiai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. liepos 1 d.
Įvestas:
2009 m. birželio 8 d.

UAB "Žemaitijos prekyba" yra firminių parduotuvių tinklas "ČIA Žemaitija" . Jos prekiauja populiariais kokybiškais ir vartotojų mėgstamais "Žemaitijos pienas" gaminiais, kurių asortimentas sudaro per 160 rūšių produktų, taip pat kitomis plataus vartojimo prekėmis. „UAB "Žemaitijos prekyba" dirba per 300 darbuotojų. Kviečiame veiklius, energingus, kompetentingus prisijungti prie mūsų komandos!